izmir emlak fuarı

İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı basına tanıtılıyor

Sektörden Haberler 07.04.2018 16:03

Gayrimenkul sektörünün ve markalı konut projelerinin arttığı İzmir’de 4 gün boyunca gerçekleştirilecek olan fuar öncesi basın toplantısı düzenlenecek.

*Bu etkinlik ileri bir tarihe ertelenmiştir. Basın toplantısının yeni tarihi ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

İzmir Ticaret Odası ve İzmir Emlak Komisyoncuları Odası önderliğinde, Elit Fuarcılık tarafından organize edilen İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 27 Eylül'de kapılarını açıyor.

Emlak ve gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının, inşaat sektörünün ileri gelen temsilcileri ile ulusal ve uluslararası yatırımcıların bir araya geleceği fuar öncesinde, “Markalı Konut” konseptinin yükselişe geçtiği İzmir gayrimenkul piyasasını değerlendirmek üzere 10 Mayıs Perşembe günü  basın toplantısı düzenleniyor.

Elit Fuarcılık Hizmetleri tarafından İzmir'de yapılacak olan İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 27-28-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde Fuar İzmir'de gerçekleştirilecek. 

Ege'nin prestijli emlak fuarı, sektörün önde gelen lider firmalarının katılımı ile düzenlenecek.  ‘'Emlak Sektörünün Geleceği', ‘'İzmir'de Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projeleri'", ‘'İzmir'de inşaat sektörüne yön verenler'' konulu paneller düzenlenecek olan fuar öncesi basın toplantısı düzenlenecek. 

İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı öncesi yapılması planlanan basın toplantısı, 10 Mayıs günü gerçekleştirilecek. 

The Marmara Hotel Taksim'de düzenlenecek olan kahvaltılı basın toplantısında fuarın detayları ile ilgili bilgiler verilecek. 

Program:

Tarih:   10 Mayıs Perşembe

Saat:    10:00 Kahvaltı
10:30 Basın Toplantısı                                                                                                                                              Yer:      The Marmara Hotel Taksim Balo Salonu Gümüşsuyu Mahallesi, Taksim Meydani/Osmanlı Sokak 1/B Beyoğlu/İstanbul