Bizimevler 7

Ispartakule’den yatırım yapacaklar elini çabuk tutsun

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 24.03.2015
Bizim Evler 7 projesinde 532 konut ve 46 ticari ünite inşa eden İhlas Yapı, Ispartakule’nin Gelişiminde en büyük paya sahip bulunuyor.
Bizimevler projeleri ile birlikte bölge nüfusunun çoğunluğunu bünyesinde barındıran İhlas Yapı, Ispartakule bölgesinde inşa ettiği dairesi sayısını 5 bine çıkardı. Şuana kadar yaptığı Bizimevler 1, 2, 3 ve 4 projelerinde dairelerin teslimini yapan İhlas Yapı, 2014 sonunda bizimevler 5 projesinin teslimini gerçekleştirdi. Bizimevler 6'nın inşaatını hızla sürdüren İhlas Yapı, 532 konut ve 46 ticari üniteden oluşan Bizimevler 7 için kolları sıvadı. Ön talep toplamaya başlayan firmanın kısa sürede satışları tamamlaması bekleniyor. 

2 yıllık kümülatif artış yüzde 19

Ispartakule'nin son 2 yıldaki kümülatif değer artışını yüzde 19 olarak açıklayan Eva Gayrimenkul Değerleme Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Deniz Şahinkaya, önümüzdeki yıllarda söz konusu yatırım ve altyapıların tamamlanması ile bu bölgenin değerinin daha da artacağını kaydetti. Önümüzdeki yılda 3. Köprü, Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı gibi alt yapı yatırımlarının ilk elden bölgeyi etkileyeceğini belirten Şahinkaya , “Bölgede arsa stoku da bulunduğundan 1. derecede değeri artan bölgeler arasında yer almasını bekliyoruz. Bu sebeple altyapı projeleri bitmeden yatırım yapılmalı” diye konuştu.

Altyapı yatırımları bitmeden alım yapılmalı

Öte yandan bölgeden alım yapmayı planlayanların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Altyapı yatırımları devam ederken yapılan alımlar nihai tüketiciye her zaman kazandırıyor. Çalışmalar bittiğinde bölgede fiyatlar doymuş hızlı olunması gerekiyor.

Bizim Evler 7 İletişim Bilgileri 
Tel: 0212 405 10 00
Web: www.bizimevler.com.tr

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Ispartakule Bizimevler 7 Bizimevler 7 metro Bizimevler 7 Ispartakule