Every by Nef

Every by Nef, satış noktalarında yerini aldı

Sektörden Haberler Emine Pile 03.02.2016
Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nef’in “Every by Nef” seçkin satış noktalarında okuyucuyla buluşuyor.
En başından beri “Neden daha iyi olmasın?” mottosuyla yola çıkan ve ortaya koyduğu tüm işlerde standartları yukarı taşıyan Nef'in, üç yıldır yayın hayatına devam eden dergisi Every by Nefyepyeni yüzü ve tasarım, seyahat, sanat, sağlık gibi pek çok konuda geniş içeriğiyle Ocak ayı itibarıyla Türkiye'nin saygın satış noktalarında yerini aldı.

Bugüne kadar dünyadan ilham veren fikirleri, yenilikçi tasarımları, öne çıkan kültür-sanat oluşumlarını ve yaşama, değerlere dair farkındalık sağlayan konuları binlerce Nef dostuyla paylaşan “Every by Nef”, şimdi bu heyecanına daha geniş okuyucu kitlelerini ortak ediyor.

Tasarımı ve editoryal içeriği ‘74Studio tarafından hazırlanan ve üç ayda bir yayınlanan “Every by Nef” D&R, Remzi Kitabevi ve Nezih Kitabevi gibi saygın noktalarda satışa sunuluyor.

En seçkin kitapevlerinde satışta

Nef İcra Kurulu Üyesi Emine Timur, 2012 yazından yayın hayatına başlayan derginin, okuyucuların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yenilendiğini belirtiyor. Derginin dolu ve renkli içeriğiyle farklı kesimlere hitap ettiğini söyleyen Timur, dergiyi satışa sunma kararını ise okuyuculardan gelen yoğun beğeni sonucunda verdiklerini söylüyor.

Bu yeni oluşumdan duydukları heyecanı anlatan Timur şöyle devam ediyor: “Bizi Nef olarak yola çıkaran ve bu yolda yürümemizi sağlayan topluma ve insana değer katma sevdamızdı. “Every by Nef”in her sayısını okuyucuya ilham kaynağı olsun, yaşama renk veren, farkındalık arttıran ve mutlu edecek fikirler versin düşüncesiyle tasarladık. Çıkan işten duyduğumuz memnuniyet, okuyucularımızdan gelen beğeni ve daha çok kişiye dokunma isteğiyle, yayın hayatına başladıktan üç yıl sonra “Every by Nef”i satışa sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Every by Nef nef dergisi Emine Timur