emlak semineri

Emlak işinde nasıl başarılı olunur?

Sektörden Haberler Emine Pile 16.01.2016
Emlak sektöründe geleceğin lider danışmanlarını yetiştiren Elfi Akademi ilk etkinliğini başlatıyor.
Sektör duayeni Hilmi Işıkören ‘Daralan piyasalarda emlak işinde nasıl başarılı olunur?' sorusunu yanıtlayacak. Elfi Akademi ev sahipliği ve sponsorluğunda ‘Daralan piyasalarda emlak işinde nasıl başarılı olunur?' adlı seminer Işıkören Danışmanlık ile birlikte 19 Ocak Salı günü Bursa Sheraton Otel'de gerçekleştirilecek.

Işıkören Danışmanlık şirketinin kurucu ortakları Belgin Benek ve emlak sektörünün duayeni Hilmi Işıkören tarafından verilecek olan seminer için açıklamalarda bulunan Hilmi Işıkören “Piyasalar kötüye gitse de satın alma tamamen durmaz sadece azalır. Emlak işi doğru yapıldığı takdirde her dönemin işidir. İşini doğru yapanlar gelecekte yasalarla daha da güçlenecek, diğerleri ise sektörden dışlanacaklardır. Gelecek bir gün geldiğinde orada olmak için bugünden doğru şekilde çalışmak ve hazırlıklı olmak şarttır. İş daima hazırlıklı olana gider. 19 Ocak 2016 tarihindeki emlak seminerimiz hazırlıklı olmanıza yardımcı olacak farklı bir bakış açısı sunuyor” dedi. 

Elfi Akademisi'nin yöneticisi Figen Vatansever ise; “Elfi Akademimizin ilk etkinliğini Türk emlak sektörünün duayeni Hilmi Işıkören ile yapacak olmamız bizi çok heyecanlandırıyor. Emlak sektörünün profesyonelleşmesi ve kurumsal standartlarda hizmet üretilmesi amacıyla insan kaynağına verdiğimiz önemi Elfi Akademi ile hayata geçirdik. Eğitim ve seminerlerimizle hem sayısı 30'a yaklaşan ve giderek çoğalan kadromuzu geliştirmek hem de emlak işini profesyonelleştirmek isteyen kişilere yol göstermek arzusundayız. Bu amaç doğrultusunda etkinliklerimiz sürecek” diye açıklama yaptı.

Seminer Programı:
8:30 -   9:30 / Açık Büfe Kahvaltı
10:00 - 11:00 / 1.Oturum (Seminer Başlangıcı)
11:00 - 11:15 / Coffee Break
11:15 - 13:00 / 2.Oturum

emlak semineri