emlak çadırı 2015 makro inşaat

Emlak Çadırı açılıyor! 99 bin liraya ev fırsatı!

Sektörden Haberler Uğurcan Tokay 01.05.2015
Makro İnşaat güvencesindeki Emlak Çadırı, 99 bin lira ev sahibi yapacak. Ofisler 149, dükkanlar ise 199 bin liradan satılacak.
ESD Özel - Gayrimenkul sektörünün önemli firmalar arasında yer alan ve Emlak Konut GYO ihalelerine damga vuran Makro İnşaat, sektöre damga vuracak yeni bir model için düğmeye bastı. Herkesi ev sahibi yapacak Emlak Çadırı sisteminde daireler 99 bin liradan, ofisler 149 bin liradan ve cadde dükkanları 199 bin liradan satılacak.

Yılda sadece bir kez düzenlenecek olan Emlak Çadırı satışa sunulan gayrimenkullerin tamamı bitmiş, sıfır, iskanlı ve kullanıma hazır bir durumda.

Emlaktasondakika.com olarak görüştüğümüz Makro İnşaat Kurumsal İletişim Müdürü Emrah Dalkaya ‘Emlak Çadırı önümüzdeki günlerde tüm detaylarını açıklayacağımız bir model. Şu anda sadece ön talep topluyoruz. Ancak yer yerinden oynayacak diyebiliriz' ifadelerini kullandı.

Sektörde büyük yankı uyandırması beklenen Emlak Çadırı, 31 Mayıs 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek. Ucuz ev almak için bekleyenlere büyük bir fırsat sunan bu sistem, Makro İnşaat güvencesiyle gerçekleştiriliyor.

Emlak Çadırı'na http://www.emlakcadiri.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

emlak çadırı makro inşaat emlak çadırı emlak çadırı nedir makro emlak çadırı nerede emlak çadırı ne zaman emlakcadiri.com