Easy Stone

Easy Stone ile taşın doğal hali mekanlara geliyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 19.02.2015
İnşaat malzemesindeki son yeniliğe imza atan Easy Stone Türkiye ekibi, mekanlara bambaşka bir hava katan son ürününü piyasalar ile tanıştırdı.
İnşaat yapım hızının artması, ekonomisi, çok yönlü sonuç vermesi gibi yeni arayışlara kapı açıyor. Easy Stone Türkiye ekibi tarafından geliştirilen gerçek taş alçısı sıva ile mekanlar çok kısa zamanda farklı havalara bürünebiliyor.

Gerçek taşın toz haline getirilmesi ve sonra su ile karıştırılarak yüzeylere uygulanması olarak özetlenen uygulama pek çok alanda kullanılabiliyor. Restorayon, sıvalı yüzeyler, yerleşim binaları, ticaret merkezleri, ofis binaları, medikal merkezler, eğitim enstitüleri, spor ve fitnes kompleksleri, kapalı mekanlar ve duvarlar olmak üzere her yerde kullanılabiliyor.

Restorasyonunu vazgeçilmez unsunu olacak Restorasyon projelerinde kullanılabilen bu yeni ve eşsiz ürün ile gerçek taşın otantik görünüşü, dokunuşu ve niteliğini mekanlara tekrardan kazandırılabiliyor. 

Dekoratif ve ekonomik

İnşaat malzemesi konusunda önemli bir birikime sahip olan Easy Stone Türkiye'nin devrim niteliğinde buluşu pek çok alternatifi de beraberinde getiriyor. Kısa sürede yapılan uygulama ile hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edilebiliyor. Kolay işlenebildiği için iş ve işçilik maliyeti son derece düşük kalıyor. Değişik hava şartlarına karşı dayanıklı bir malzeme olan Easy Stone, rutubete ve sıcaklık değişikliklerine karşı son derece iyi sonuç veriyor. İnşaat dünyasında ideal bir çözüm olarak sunulan malzeme ile enerji tasarrufu sağlanıyor. 

Easy Stone Türkiye ekibi Easy stone taş sıva taş sıva kaplama