Easy Stone

Easy Stone iç mekanlarda sanat icra ediyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 17.03.2015
Doğanın sunduklarını özgün tasarımla harmanlayarak estetik duruşunu mekanlara taşıyan Easy Stone, yapı kavramında yeni ufuklar açıyor.
İnşaatta çığır açan Easy Stone Türkiye, geliştirdiği taş sıva kaplaması ile Türkiye'nin ilerleyen inşaat sektörüne yeni bir dekorasyon malzemesi kazandırdı. Tamamen doğal ürünlerden oluşan Easy Stone, can güvenliğini de en üst düzeye taşıyor. 

İnşaat malzemesi konusunda önemli bir birikime sahip olan Easy Stone Türkiye, devrim niteliğinde bir buluş yaptı. İç ve dış mekanların cephelerini hedef alan Easy Stone Türkiye, gerçek taşın otantik ve doğal görünüşünü binaların yüzeylerine taşıdı. 

Yapılan işlemin “Toz halindeki gerçek taşı sadece su ekleyerek tekrar taşlaştırma” olarak açıklayan firma yetkilileri, kalıcı bir netice elde ettiklerine dikkat çekti. Bu işlem ile Easy Stone'u bina cepheleri, iç duvarlar ve herhangi bir sıvalı yüzeyi kaplamak mümkün olabiliyor.

Taş sıvada bu bir ilk

Bugüne kadar yapılan ilk taş sıva kaplaması olarak nitelenen Easy Stone'nun esasını doğal taşlar oluşturuyor. Özel işlemlerden geçirilerek toz haline getirilen malzeme, daha sonra doğru su oranı ile karıştırılarak sıva haline geliyor. İstenen renk ve desenin verilebildiği sıva, yüzeylere kolayca uygulanabiliyor. Teknolojik avantajları olan sıva, esnek ve uygun maliyeti ile ideal çözüm sunuyor. Easy Stone, yerleşim binaları, ticaret merkezleri, ofis binaları, medikal merkezler, eğitim enstitüleri, spor ve fitnes kompleksleri, kapalı mekanlar, duvarlar ve herhangi bir sıva yüzeyi olmak üzere her yerde kullanılabiliyor.

Satışları çok iyi gidiyor

Bayilik sistemiyle çalışan Easy Stone bunun dışında proje bazlı çalışmalara da imza atıyor. Türkiye'de İstanbul ve Ankara'da olmak üzere 2 ana bayisi bulunana firma kısa süre önce  Azerbaycan'a da açıldı. Halen İstanbul'da bir caminin mimarisinde kullanılan ürün Antalya'da da bir cafede uygulanıyor. Bunun dışında bir spor kompleksinde de örnek çalışmalar devam ediyor.

Fuar katılımlarına önem veriliyor

İstanbul, Ankara ve İzmir'de düzenlenen yapı fuarlarına katılan marka, tüketicilerden yoğun ilgi görüyor. Ürünü tanımaya çalışan tüketiciler Easy Stone standından memnuniyetle ayrılıyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Easy Stone Easy Stone yapı ürünü Easy Stone taş sıva Easy Stone Yapı Fuarları