Dubai Cityscape 2015 fuar alanı

Dubai Cityscape Fuarı bugün kapılarını açtı!

Sektörden Haberler Emine Pile 08.09.2015
Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından olan Dubai Cityscape Fuarı 14. kez bugün kapılarını açtı.
Türkiye ve dünyada gayrimenkul sektörü için ayrı bir öneme sahip Dubai Cityscape Global 2015 Fuarı bugün yerli-yabancı yatırımcılar için bir kez daha açıldı. Fuarın açılışı Dubai Emiri Şeyh Muhammed Bin Rashid Al Maktoum tarafından gerçekleştirildi.

Dubai Emiri Şeyh Muhammed Bin Rashid Al Maktoum fuar açılışı 

8-10 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarda bu yıl yine Türk rüzgarı esecek.

Dubai World Trade Center'da gerçekleştirilen gayrimenkul fuarına Türkiye'den Ağaoğlu İnşaat, NEF, İş GYO, DKY İnşaat, Kuzu Grup, Torunlar Gayrimenkul, Mesa, Siyah Kalem, Piyalepaşa Gayrimenkul, Gap İnşaat, Dumankaya İnşaat, Artaş İnşaat - Aydınlı Grup - İnvest İnşaat, Özyurtlar İnşaat, Soyak, Ege Group, Kuzu Grup, Sinpaş GYO, Ofton, SVR Gayrimenkul, Eroğlu Gayrimenkul, Tabanlıoğlu Mimarlık gibi firmaların bulunduğu toplam 61 Türk firma katılacak.  

Fuardaki katılımcı 28 ülke arasında 61 firma ile 'En Büyük Uluslararası Katılımı Gerçekleştiren Ülke' unvanına sahip olan Türkiye Dubai'de büyük ses getirecek.

Dubai standlar

Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen dev isimlerinin yer aldığı fuarda Türk firmaların standları göz dolduruyor. Sıcak satışların yapılacağı ve sürpriz maket tanıtımlarının gerçekleştirileceği Cityscape Global 2015 Dubai Fuarı'nın Türkiye şovuna dönüşeceği öngörülüyor.

İŞTE FUAR ALANINDAN İLK GÖRÜNTÜLER... 

Büyük bir ekip ile fuara katılan Emlaktasondakika.com, Dubai'deki gelişmeleri an be an aktaracak. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Dubai Cityscape 2015