CNR Emlak 2015

Dev projeler Emlak Fuarı’nda göz kamaştırıyor

Sektörden Haberler Emine Pile 05.11.2015
Gayrimenkul sektörünün başarılı firmalarını buluşturan CNR Emlak 2015, birçok dev projeye ev sahipliği yapıyor.
Emlak sektörünün önde gelen firmalarının dev projelerinin yer aldığı  ‘CNR Emlak 2015 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı başladı. Fuarı'nda her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük yatırımcı ve alıcı gruplar damga vurdu. Körfez ülkelerinden birçok yatırımcının ziyaret ettiği fuarda Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan İran, Irak, Rusya, Yunanistan ve Umman gibi pek çok Orta Doğu, Körfez, Balkan ülkelerinden gelen yatırımcı ve alıcılar Türkiye'nin dev projelerini inceleme imkanı buldu.

İstanbul'un bir günü dev makete sığdırıldı 

İTO'nun yaptırdığı  ‘Yaşayan İstanbul Maketi' ise fuarın ziyaretçileri için sürpriz oldu. Türkiye'de ilk kez CNR Emlak Fuarı'nda sergilenen maketle birlikte İstanbul ruhunun yerli ve yabancı ziyaretçilerle paylaşıldı. Yüzölçümü 5 bin 300 kilometrekare olan İstanbul 96 metrekarelik makete sığdırılarak,  5 dakikalık zaman diliminde şovlarla yerli ve yabancı ziyaretçilere gösterildi. Büyük projelerin standlarında boy gösterdiği fuarda dev maketler ise ihtişamıyla göz aldı.

İTO'nun hazırladığı yaşayan istanbul maketi

İTO'nun hazırladığı ‘Yaşayan İstanbul Maketi' CNR Emlak Fuarı'nda görücüye çıktı.  İstanbul'un tanıtımı amacıyla yaptırılan ‘Yaşayan İstanbul Maketi' görenleri heyecanlandırdı.

İŞTE DEV FUARIN İHTİŞAMLARIN PROJELERİNDEN BAZILARI: 

CNR EMLAK FUARINDAKİ MEKETLER

Birçok projenin ise ilk kez fuarda görücüye çıkması yatırımcıların ilgisini çekerken büyük bir beğeni topladı. 

CNR Emlak 2015 EMLAK fuarındaki maketler