Tual Adalar / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Adalar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Derya Yılmaz ÖZTÜRK

Derya Yılmaz Öztürk, Dağ Mühendislik’te görevine başladı

Sektörden Haberler Emine Pile 02.11.2015
Gayrimenkul sektöründe başarılı işlere imzalar atan Derya Yılmaz Öztürk, Dağ Mühendislik’te yeni görevine başladı.
Gayrimenkul sektöründe birçok markalı konut projesinin satış ve pazarlamasını üstlenen Derya Yılmaz Öztürk, Dağ Mühendislik'in Satış ve Pazarlama Müdürü oldu. Sektörün sevilen ismi olan Derya Yılmaz Öztürk, satış ve pazarlama konusundaki deneyimlerini Tual Adalar projesi için aktaracak. 

2004 yılında Yeditepe Üniversitesi'nin moda ve tekstil tasarım bölümünden mezun olan Derya Yılmaz Öztürk, Regnum Gayrimenkul ile sektöre giriş yapmıştı. Sky Residence, Elitkent ve Astrum Towers gibi projelerin yanı sıra İngiltere ve Bulgaristan'da aktif satış pazarlama yöneticisi olarak 8 yıl çalışan Derya Yılmaz Öztürk, Regnum Gayrimenkul ile proje geliştirdiği bölgelerin gelişimine önemli katkı sağladı. İlerleyen zamanlarda Bio City Development firmasında (Bio İstanbul) 1.5 yıl kadar satış müdürü olarak görev aldı. Daha sonra Emlak Konut GYO'nun Bahçekent Flora projesine satış ve pazarlama müdürü olarak geçti. İlk gün ekibiyle birlikte 140 konutun satışını gerçekleştiren Derya Yılmaz Öztürk, yeni başarılara imza atmak üzere Kiptaş – Binres İnşaat ortaklığındaki 3. etaptaki Vaditepe Gölevleri'ne Satış ve Pazarlama Müdürü olarak transfer oldu.

Dağ Mühendislik'e transfer olan Derya Yılmaz Öztürk, kasım ayı itibari ile Tual Adalar projesinin satış ve pazarlamasını üstlendi. 

Derya Yılmaz Öztürk Tual Adalar