Cityscape Fuarı 2015

Cityscape Fuarı'nda bugün neler olacak?

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 08.09.2015
Dünyanın en önemli gayrimenkul buluşmalarından Cityscape Fuarı'nda bugün neler olacağı merak konusu...
Türk inşaat firmalarının Arap yatırımcılarıyla buluştuğu gayrimenkul sektörünün en önemli fuarlarından Cityscape Global 2015 Dubai, 3 gün boyunca devam edecek.

8-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenen fuara bu yıl 61 Türk firması katılıyor.

Emlaktasondakika.com'un Dubai Cityscape'ten her anını sizlerle paylaşacağı fuarda bugün neler olacak, kim hangi projeyi açıklayacak?

Çalık Gayrimenkul Tarlabaşı 360'ı tanıtacak

Çalık Gayrimenkul ve Beyoğlu Belediyesi'nin hayata geçirdiği Tarlabaşı 360 projesini yerli ve yabancı yatırımcıya tanıtacak.

Türkiye'nin ilk kentsel yenileme projesi olan Tarlabaşı 360 projesinde ofis, konut ve ticari alanlar olmak üzere toplam 900 ünite bulunuyor. 500 milyon dolar yatırım değerine sahip proje 20 bin metrekare arsa üzerine konumlandırıldı.

Vadi İstanbul'un Bulvar etabı tanıtılacak

Saatler 14:00'ı gösterdiğinde; Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığında Ayazağa bölgesinde hayata geçirilen Vadistanbul projesinin Bulvar etabı yatırımcıların karşısına çıkacak.

Cityscape Global 2015 Fuarı'na geniş bir stantla katılan firma, kendi standında toplantı düzenleyecek.
Dubai'de lanse edilecek projeye  Körfez ülkelerinden gelen yatırımcıların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Ağaoğlu proje maketi

Ağaoğlu maketi açıyor!

Ağaoğlu'nun sır gibi sakladığı proje maketi saat 14:30'da yatırımcıların gözü önünde açılacak. Emlaktasondakika.com olarak Ağaoğlu'nun İstanbul Finans Merkezi'ni bu fuarda görücüye çıkaracağını yetkililerinden öğrenmiştik.

Üzeri kapalı maketin içerisindeki proje ile ilgili Ali Ağaoğlu, geçen sene düzenlenen fuarda sinyallerini vermişti.

Sinpaş GYO, Kraliçe'sini tanıtacak

Ön talep toplama aşamasında olan Queen Bomonti'nin maket ve detayları Körfez yatırımcıları ile buluşacak. Sinpaş GYO projelerinin tanıtılacağı stant, Cityscape Hall 1 – Boot #1H30 sergi alanında yer alacak.

Özyurtlar İnşaat, Nlive ile fuarda

Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Cityscape'te uluslararası yatırımcılara öncelikle İstanbul'u ve Esenyurt'u daha sonra da projelerimizi anlatacağız. Eylül ayında satışa çıkacak olan Nlive Bahçeşehir projemizi de ilk kez Cityscape'te tanıtacağız” dedi.

New Bahçeşehir olan proje ismi, Nlive olarak değiştirildi.

Emlak ile ilgili her şey bu panelde...

Türkiye ve dünyada gayrimenkul sektörü için büyük öneme sahip Dubai Cityscape Global 2015 Fuarı yerli ve yabancı yatırımcıları bir araya getiriyor.

Dubai World Trade Center'da gerçekleştirilen gayrimenkul fuarına Türkiye'den katılan birçok firma bugün saat 15:00'da düzenlenecek panele katılacak.

Piyale Gayrimenkul ile NEF gibi önemli sektör oyuncularının da katılacağı panele ilginin yoğun olacağı bekleniyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Cityscape Fuarı 2015 program