Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
celal yüksekdağ

Celal Yüksekdağ, canlı yayın konuğumuz oldu

Sektörden Haberler Emine Pile 10.02.2016
Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin Genel Müdürü Celal Yüksekdağ, Emlaktasondakika.com’un canlı yayınına konuk oldu.
Gayrimenkul sektörü için 10 yıllık deneyimin ardından Esenyurt'ta 363 konutluk bir projeye imza atacak olan Yüksekdağ Gayrimenkul, çalışmalara hızla devam ediyor. 

21 Ocak'ta Raffles Istanbul'da basınla bir araya gelen ve Evim Yüksekdağ projesini tanıtan Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin Genel Müdürü Celal Yüksekdağ canlı yayınımızda proje hakkında bilgiler verdi. Emlaktasondakika.com ekibine proje hakkında merak edilenleri aktaracak olan Celal Yüksekdağ, Evim Yüksekdağ'a yatırım yaptıracak avantajları anlattı. Emlaktasondakika.com editörü Uğurcan Tokay'ın sorularını cevaplayacak olan Celal Yüksekdağ ile canlı yayın röportajımızda önemli bilgiler verdi. 

İstanbul'un son dönemlerde yatırımcısına yüksek prim getiren bölgesi Esenyur'ta, en değerli arsalardan birinde inşa edilen proje 3 blok olarak yükselecek. Gözde lokasyonu ile trafik ve yol gürültüsünden uzak bir yaşam sunacak olan proje, kolay ulaşılabilen lokasyonu ile dikkat çekiyor. Aile konseptine uygun olarak tasarlanan ve 1+1 dairelere yer vermeyen proje bölgenin ihtiyaçlarına uygun olarak 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. 

İstanbul'un en önemli bölgelerinden Topkapı ve Alibeyköy'de iki proje hayata geçireceklerini aktaran Celal Yüksekdağ, hazırlıklara devam ettiklerini belirtti. Kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilecek olan projelerin lokasyon olarak önemine değindi. Topkapı'da markalı konut projelerinin bulunduğu bir alanda hayata geçirilecek olan projenin iki fabrika alanının yer aldığı arsa üzerinde gerçekleştirileceğini aktardı. Alibeyköy'de başlayacakları projenin yapılacağı alandaki 2B sorununun da çözüldüğünü çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Ayrıca Anadolu Yakası'nda da yeni proje çalışmalarının olduğu bilgisini verdi. 

Sektöre yönelik 2016 değerlendirmesi de yapan Yüksekdağ Gayrimenkyl Genel Müdürü Celal Yüksekdağ, 2016 yılının gayrimenkul sektörü için 2015'i geride bırakacağını ifade etti. Çok proje yapmaktsansa az projeyi doğru lokasyonda yapmanın doğru bir karar olacağının önemine değindi.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile 

Evim Yüksekdağ