Bizim Evler 6 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler 7

Bizimevler 7’nin son halkası Kanal İstanbul’a komşu olacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 24.03.2015
Ispartakule'nin en büyük yatırımcısı olan İhlas Yapı, markalı konut liginin en güçlü ismi Bizimevler serisine 7. halkayı ekliyor.
Bizim Evler markalı projelerine bir yenisini daha ekleyen İhlas Yapı Bizim Evler 7'de ön talep toplama sürecine başladı. Toplam 532 konut ve 46 ticari ünitenin yer aldığı proje, TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlanıyor. Projenin teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor.

TEM Yolu'na cepheli Bizimevler 7 inşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Köprü bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö hatları, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul güzergahı, Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük sağlık kampüsü gibi projelerin lokasyonunda yer alıyor “Yeni Şehir” olarak lanse edilen Ispartakule yakın çevresinde yükselen bu projeler ile kazanç ve cazibe merkezi haline geliyor.

Sağlık merkezi olması Bizimevler'e yarayacak

Sağlık kampüsü olarak planlanan ve henüz proje halinde olan Bio İstanbul'da eğitim-araştırma birimleri, uzmanlaşmış tıbbi birimler ile tıbbi hizmetler dışında konaklama, konferans ve kültür merkeziyle ticari birimler yer alacak. Bu kampüsün de bölgedeki yerli-yabancı turizmini oldukça etkilemesi ve getireceği yüksek insan sirkülasyonu, gelecek yıllarda Ispartakule'nin en güçlü markasının daha da yükselişine sebep olacak.

Bizim Evler 7 İletişim Bilgileri 
Tel: 0212 405 10 00
Web: www.bizimevler.com.tr

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Ispartakule İhlas Yapı Bizimevler 7