Bulvar İstanbul / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bilal Aydoğan

Bilal Aydoğan: Yeniden lansman dönemi yaşıyoruz

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 04.08.2016
Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, Bloomberg HT'de Emlakta Yeni Dönem programında açıklamalarda bulundu.
15 Temmuz darbe girişimi sonrasında durağanlaşma yaşanmaması adına Emlak Konut GYO ve GYODER'in başlatmış olduğu kampanya ile konutlar adeta kapışıldı. Kampanya kapsamında yüzde 20 peşinat ile 120 aya kadar 0,7 faiz oranı veya TÜFE'li satın alma imkanı sunuluyor.

Bulvar İstanbul projesi ile kampanyaya dahil olan Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, kampanya hakkında konuştu. Kampanya ile 1 Ağustos'tan bu yana lansman günleri gibi bir yoğunluk olduğunu söyleyen Aydoğan, "Bulvar İstanbul olarak 2013'te faaliyete başladık şuan bizim bu kampanyada 77 konutumuz satışta. İlk gün 450 telefon ile 157 ziyaretçi geldi. Şu an için 27 tane kaporası yatırılmış, yaklaşık 8 tanesi sözleşme aşamasına bağlanmış daireler dışında, son 47 tane daire satışımız sürüyor."

bulvar istanbul

Bilal Aydoğan "500 bin TL'lik bir daire için yüzde 20 olan 100 bin TL peşinat ödüyorlar geri kalan 400 bin TL'yi toplamda 120 aya bölüyoruz. TÜFE'li girdiği zaman vatandaş 3 bin 300 bir taksit ödüyor. Bir de birmiş projelerden satın aldıkları zaman ya kira yükünden kurtuluyor yada kiraya veriyorlar ortalama 1800 TL kira değeri dediğimiz zaman aylık 1500 TL bir taksitle ve 100 bin TL peşinatla 500 bin TL'lik yatırım yapmış oluyor" şeklinde konuştu.

Bilal Aydoğan maksem grup