Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bengi Hışır

Bengi Hışır, "Avrupark konforlu bir yaşam sunacak"

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.04.2015
Bengi Hışır, 11 Nisan'da satışa çıkması planlanan Avrupark Bahçekent'in yepyeni bir hayat vaat ettiğini belirtti.
Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi veren Cihan İnşaat İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, 79 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projenin 21 blokta blokta 1.394 daire ve 86 ticari üniteden oluştuğunu açıkladı.

Avrupark Bahçekent'in sakinlerine konforlu bir yaşam sunacağını dile getiren Bengi Hışır, “Avrupark Bahçekent'te evlerin her metrekaresini birinci sınıf malzemelerle tasarladık.  1+1'den 4+1'e kadar dört farklı daire seçeneğinden ve 2 kattan 26 kata kadar farklı yükseklikte bloklardan oluşan projemiz değişen ihtiyaçlara uygun bir mimari anlayışa sahip. Avrupark'taki tüm bloklar birbirinin önünü kapatmayacak şekilde İstanbul'un dev şehir parkı olan Hayat Park manzarasına ya da peyzaj alanlarına bakıyor. Rahat ve aydınlık bir gelecek için tasarlanan projede, planlı yapılaşma ve ferah konut dağılımı sayesinde güneş her zaman evlerin içinde olacak” açıklamasında bulundu. 

Yabancıya satış tercih edilmiyor

Bengi Hışır, Avrupark Bahçekent'te yabancılara satış konusunda yöneltilen bir soruya ceivaben, bu yöntemi tercih etmediklerini belirtti. Hışır, “Bir projeyi yaşatan unsur teslimlerden sonra evlerde ışıkların yanması ile doğru orantılıdır. Talep olmasına rağmen biz satışı tercih etmedik. Çünkü bu evlerin sahipleri belli aralıklarla Türkiye'de kalıyor. Kalmadıkları zamanlarda aidatların toplanması yada belirttiğim gibi yaşamın sakin olması, projenin değerini azaltıyor” şeklinde konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Bengi Hışır Avrupark