Autodesk İnşaat Sektörünün Geleceği Zirvesi

Autodesk İnşaat Sektörünün Geleceği Zirvesi 3 Aralık'ta!

Sektörden Haberler 27.11.2019 14:31

Araştırmalar 2050 yılında dünya nüfusunun 10 milyarı aşacağını ve yaklaşık 7 milyar insanın şehirlerde yaşayacağını gösteriyor.

Şehirlerdeki ulaşım ve barınma ihtiyacı her geçen gün artıyor. Öyle ki 2050 yılına adım adım ilerlerken önümüzdeki yıllarda dünyada her gün tam 13 bin yeni bina yapılması öngörülüyor. Üretilen global enerjinin yüzde 40'ı ise yaşam alanlarının inşaasında kullanılıyor. Dünyamızın kaynakları sınırlı ve bu kaynaklar her geçen gün hızla azalıyor.

Tüm bu gelişmeler ışığında zamanın ve kaynakların en etkin şekilde kullanılarak, geleceğin şimdiden programlı ve etkin bir şekilde inşa edilmesi gerekiyor. Bu sebeple Autodesk her yıl İstanbul'da düzenlediği zirvenin bu yıl temasını “inşaat sektörü” olarak belirledi.

3 Aralık'ta gerçekleştirilecek olan Autodesk İnşaat Sektörünün Geleceği

Zirvesi'nde Türkiye'den ve yurtdışından konuşmacılar dünya ve Türkiye'deki inşaat sektörünün geleceğine dair öngörülerini paylaşarak, ödüllü başarı hikayelerini anlatacaklar. Zirveye Autodesk Mimarlık, Mühendislik, İnşaat (AEC) ve Üretim Bölüm Müdürü Naji Atallah, Yüksel İnşaat Proje Genel Müdür Yardımcısı Mete Baykır ve Autodesk EMEA Kamusal Altyapı Strateji Lideri Marek Suchocki gibi pek çok konuşmacı katılacak.

Konu: Autodesk İnşaat Sektörünün Geleceği Zirvesi

Tarih ve saat: 3 Aralık Salı, 09:30-16:30

Yer: Hotel Raffles İstanbul / Zincirlikuyu