Aslı Tokatlı

Aslı Tokatlı kimdir?

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 01.04.2015
Aslı Tokatlı 16 yıldan bu yana çalıştığı Mesa Holding'te son bir yıldan bu yana genel müdür yardımcısı olarak görevini yürütmektedir.
1968 yılında Ankara'da doğan Aslı Tokatlı, 1990 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü'nden mezun oldu. 1992 yılında da Bilkent Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı'nı “Kentsel Dönüşüm Alanlarında Hak Sahiplerinin Organizasyonu ve Yönetimi” konulu teziyle tamamlayan Tokatlı, 1993–99 yılları arasında Procter & Gamble şirketinde; Satış Temsilcisi, Bölge Temsilcisi, Bölge Müdür Yardımcısı, Ulusal Projeler Bölge Müdürü ve Ankara Bölge Müdürü görevlerini yürüttü.

Aslı Tokatlı 1999 yılında MESA Mesken Sanayii A.Ş.'de Sağlık Yatırımları Koordinatör Yardımcısı olarak göreve başladı. 2006 - 2015 yılları arasında MESA Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Tokatlı, 2015 yılı Ocak ayında Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Antika ve plastik sanatlarla ilgilenen ve aynı zamanda iyi bir resim koleksiyoneri olan Tokatlı, İngilizce ve Fransızca bilmektedir. 

 

Aslı Tokatlı Mesa Holding