Artaş İnşaat Kayabaşı ihalesi yener yıldırım

Artaş’ın inşaat mantığı artık Başakşehir’de

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 01.04.2015
Artaş İnşaat Genel Müdürü Yener Yıldırım kazandıkları Kayabaşı 6. Etap İhalesi ile bölgeye yaraşır bir bir proje geliştireceklerini kaydetti.
İhalenin ardından bir açıklama yapan Artaş İnşaat Genel Müdürü Yener Yıldırım duyduğu sevinci dile getirerek başarılarını Başakşehir'e götüreceklerinin altını çizdi. Son dokuz yıldaki çalışma ve üretimlerine herkesin şahit olduğunu söyleyen Yıldırım, “Artaş'ın inşaat kalitesini, mantığını, yaklaşımını herkes takdir ediyor. Bu zamana dek bir çok projemizi kaliteden ödün vermeden zamanından önce teslim ettik. Emlak Konut GYO ile birlikte devasa projelere imza attık, devletimize milyonlarca lira vergi ödedik. Bunun iç huzurunu yaşıyoruz. Bunların dışında da kendi arsalarımız veya sözleşmelerimiz gereği bir çok projeyi halen sürdürüyoruz” dedi.

“Satışa çıkar çıkmaz tükenecek”

Bu projenin satışa çıktığı anda hemen tükeneceğine inandığını söyleyen Yıldırım, “Son projemiz Avrupa Konutları Kale de dahil olmak üzere bir çok projemiz bekleninin üzerinde bir trafik ile yeni sahiplerini buluyor. Başakşehir'de nitelikli bir alıcı kitlesi var. Bizde bunlara inanarak arsanın fiyatını oluşturduk. Bölgeye yakışır bir proje gerçekleştireceğiz” diye konuşarak sözlerini noktaladı. 

2. Oturumun tüm bilgileri için tıklayın

Arsanın bilgileri için tıklayın

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Artaş Avrupa Konutları Avrupa Konutları Başakşehir emlak konut gyo. yener yıldırım