Ayazma Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Ayazma Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Artaş İnşaat Kayabaşı ihalesi

Artaş İnşaat Avrupa Konutları’nı Başakşehir’e taşıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 01.04.2015
İstanbul’da markalı konut liginin önde gelen isimlerinden Artaş İnşaat, yükselen değer Başakşehir’de de boy gösterecek.
İstanbul'un pek çok noktasında markalı konut projeleri geliştiren ve hızla inşaatlarını tamamlayarak ev sahiplerine teslim eden Artaş İnşaat, kalite ve güvencesini Başakşehir Kayabaşı'na taşıyor. Emlak Konut GYO'nun hasılat paylaşımı yöntemi ile gerçekleştirdiği Kayabaşı 6. Etap Arsa İhalesi'ni Artaş İnşaat kazandı. Firma bölgede 876 milyon liralık proje geliştirerek bunun yüzde 40'lık kısmı olan 350 milyon 400 bin lirayı arsa payı olarak kuruma devredecek.

Avrupa Konutları, Kayabaşı'na geliyor!

Arsaya ne yapılabilir?

Toplam 89 bin 246 metrekare büyüklüğe sahip arsada konut inşa edilecek ve park alanları geliştirilecek. Konut ve yüzde 2'lik ticari kısımlar için ayrılan inşaat alanı 119 bin 636 metrekare olarak belirlendi. Bu alanın tamamı konut alanı olarak ilan edilirken  yapılacak konut sayısı yaklaşık 1200 olarak hesaplandı. Plan notlarına arsanın emsal değerinin yüzde 2'si ticari alana ayrılabilecek ve 2 bin 392 metrekaresine ticari alan geliştirelebilecek. Projeye yapılacak konutların yüksekliği ise serbest olacak.

2. Oturumun tüm bilgileri için tıklayın

Arsanın bilgileri için tıklayın

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Artaş Avrupa Konutları Avrupa Konutları Başakşehir emlak konut gyo