Ali Ağaoğlu

Ali Ağaoğlu: Trabzonspor'a para vermedim!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 27.01.2015
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ali Ağaoğlu'ndan istediği kadar para aldığını ifade ederken, ünlü iş adamı farklı bir açıklama yaptı.
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, ünlü inşaatçı Ali Ağaoğlu'ndan "Ne zaman gitsem, istediğim kadar para veriyor" demişti. Bunun üzerine Ağaoğlu Şirketler Grubu patronu Ali Ağaoğlu'ndan farklı bir açıklama geldi. 

Bu sezon yaptığı transferlerle sürekli konuşulan Trabzonspor'un bu kadar parayı nereden bulduğu konuşulurken Hacıosmanoğlu, ‘Bizim ailemizin büyüğü Ali Ağaoğlu'dur. Ne zaman gitsem, istediğim kadar parayı aldım" ifadelerini kullanmıştı. 

"Ali Ağaoğlu'ndan istediğim kadar parayı aldım!"

Hürriyet'te yer alan habere göre Ali Ağaoğlu bu açıklamalara şöyle yanıt verdi; 

"Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarını duydum. Ama ben futbolla ilgilenmiyorum. Başkan benim yakınımdır, akrabam olur; anne tarafından yeğenimdir. Tabii ki yakınım olarak destek veririm ama para değil. Desteklerim, her zaman yanında olurum, ben de Trabzonluyum. Ama futbolbolla ilgilenmiyorum. Öyle düşünüldüğü gibi değil.

Yardım etmek, destek vermek başka, para vermek başkadır. Öyle bir şey yok... Tabii ki desteklerim oluyor ama para vermek gibi değil. Para olayı yok.

İbrahim Hacıosmanoğlu yeğenim olduğu için bunları çekinmeden söylemiş. Kendisine sadece akraba desteğim olur."

İbrahim Hacıosmanoğlu ali ağaoğlu Ağaoğlu Şirketler Grubu