Mesa Sahill 223 / Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Mesa Mesken Sanayii A.Ş. firmasının Mesa Sahill 223 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ahmet Can Aynagöz

Ahmet Can Aynagöz kimdir?

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 01.04.2015
Ahmet Can Aynagöz MESA Mesken Sanayii A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.
1950 yılında Bolu, Mengen'de doğan Ahmet Can Aynagöz, 1973 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olmuştur. 1973 yılında Umut İnan Mimarlık Bürosu'nda büro şefi olarak meslek hayatına başlayan Aynagöz, askerlik görevi sonrasında, 1976 yılından itibaren Şevki Vanlı Mimarlık Bürosu'nda sırasıyla, büro şefi ve şirket ortağı görevlerini sürdürmüştür. Aynagöz, 1982 yılında MESA Mesken Sanayii A.Ş. bünyesine katılarak Libya şantiyelerinde proje mimarı ve şantiye şefi olarak çalışmıştır. 1985 yılında Türkiye'ye döndükten sonra yine aynı grupta Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya'da inşa edilen birçok projede önce teknik koordinatör, daha sonra da inşaat genel koordinatörü olarak görev almıştır.

1996 yılında MESA Grubu'na bağlı MESA Toplu Konut Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü, 2001 yılında ise MESA Mesken Sanayii A.Ş. Genel Müdürü görevlerinde bulunan Can Aynagöz, 2006 yılından bu yana aynı şirketin Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Bu dönemde yurtiçi ve yurtdışı projelerin geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesi amacıyla MESA'nın yer aldığı birçok ortak girişimin de yönetim kurullarında görev almıştır. 

Evli ve 2 çocuk babası olan Can Aynagöz aynı zamanda Türkiye Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkanvekili'dir.

 

MESA Mesken Sanayii A.Ş Ahmet Can Aynagöz