Varyap Meridian Business'ta 398 bin TL'ye ofis!

Varyap Meridian Business'ta 398 bin TL'ye ofis!

Ofis 12.01.2013 13:31

Batı Ataşehir'deki 5 yıldızlı otel, kongre merkezi ve ticari ofisleri barındıran Varyap Meridian Business projesinin yüzde 70'i satıldı

 

Batı Ataşehir'deki 5 yıldızlı otel, kongre merkezi ve ticari ofisleri barındıran Varyap Meridian Business projesinin yüzde 70'i satıldı

Ataşehir'de kurulacak olan İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında yer alan Varyap Meridian Business'ta teslimler 3 ay sonra başlayacak. Meridian Business, Finans Merkezi ile uluslararası niteliğe bürünecek olan ve ticari hayatın çok canlı olduğu Ataşehir'de 5 yıldızlı otel ve kongre merkezi ile A plus iş merkezini tek bir binada bir araya getiren ilk ve tek proje olarak dikkat çekiyor.

Dünyanın en önemli 5 finans merkezinden birisinin yer alacağı bu bölgede eksikliği yoğun olarak hissedilen lüks ofis ihtiyacını karşılayacak olan Varyap Meridian Business, LEED Yeşil Bina kriterlerine uygun, 26 kat olarak inşa ediliyor. Varyap Meridian Business projesinde ofislerin alanları 53 metrekare ile 930 metrekare arasında değişiyor.

260 adet ofis seçeneğinin bulunduğu Varyap Meridian Business projesinde ofisler yüzde 18 KDV dahil 398 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Varyap Meridian Business projesinin satışa açılan bölümlerinin yüzde 70'i satıldı. Yatırımcılar arasında mali müşavirlik firmaları, bilişim, sigorta, faktoring şirketleri ile bireysel yatırımcılar yer alıyor.

Varyap-Emlak Konut GYO projesi olan Meridian Business'da 21 Ocak itibariyle yürürlüğe girecek 2013 fiyatlarından önce sınırlı sayıda kalan ofislere 2012 fiyatlarıyla sahip olmak mümkün.

Varyap Meridian Business projesinin avantajları

-Geniş otoparklar

-16 adet asansör

-Toplantı odaları

-Kütüphane

-Medya salonu

-SPA ve spor merkezi

-Yüzme havuzu

-Concierge hizmetleri

-Eğlence ve hobi odaları

-Turizm acentesi

-Asistanlık hizmetleri

-Lüks restoran ve cafe

Varyap Meridian Business İletişim Bilgileri;

Web: http://www.varyap.com/

Telefon: 444 40 30

Sinem Öztürk/Emlaktasondakika.com