Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Palladium Tower’ın da Axa Sigorta yerini aldı!
Haberler / Ofis / Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Palladium Tower’ın da Axa Sigorta yerini aldı!

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Palladium Tower’ın da Axa Sigorta yerini aldı!

Ofis 09.09.2013 12:26

Anadolu Yakası’nın en prestijli A+ ofis projelerinden biri olan Palladium Tower; dünyanın önde gelen firmalarının yeni adresi olmaya başladı. Birçok global şirket gibi AXA Sigorta da tercihini Palladium Tower’dan yana kullandı

Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Ataşehir'de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Palladium Tower dünyanın önde gelen uluslararası firmalarının gözdesi oldu. Birçok global şirket gibi AXA Sigorta da Palladium Tower'dan yer aldı. İstanbul Kadıköy Bölge Müdürlüğü'nü Palladium Tower'a taşıyan AXA Sigorta, inşaat tamamlandıktan hemen sonra yeni yerine taşınacak. 

Anadolu Yakası'nın Ataşehir'de yükselen en prestijli ofis projesi Palladium Tower; 55.000 m2 toplam kiralanabilir alanda, 180 metre yükseklikte 43 kattan oluşuyor. 180 ile 1350 metrekare arasında farklı alanlarda seçeneklerin sunulduğu Palladium Tower'da ofisler,  tam kat ya da 6 ofise kadar bölünebilen modüler yapıda kullanılabiliyor.  Palladium Tower ofis katlarının satış fiyatları 890 bin dolar ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişiyor.  

Kısaca Anadolu Yakası'nın en prestijli ofis projesi Palladium Tower hakkında:

Özellikle ticari gayrimenkul projeleriyle ön plana çıkan Tahincioğlu Gayrimenkul, Anadolu Yakası'nın en prestijli ofis projesi Palladium Tower'ı İstanbul'un en merkezi bölgelerinden biri olan Ataşehir'de hayata geçiriyor. Proje, BMS (Building Management System) akıllı bina sistemi, Leed Gold sertifikası özellikleri ve Feng Shui felsefesine özel tasarımı ile misafirlerine bir ofisten çok daha fazlasını sunmaya hazırlanıyor. 

Çevre dostu Palladium Tower Leed Gold Sertifikası'na uygun olarak tasarlandı

Gerçekleştirdiği bütün projelerde çevre duyarlılığını maksimum seviyede tutan Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul'un en gözde merkezlerinden Ataşehir'deki yeni ofis projesi Palladium Tower'ı, yapılarda çevreyi ve sürdürülebilir enerjiyi destekleyen Leed Gold Sertifikası özelliklerine göre tasarladı. Amerikan Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından çevre dostu binalara verilen sertifikaya göre, Palladium Tower projesi iç mekân hava kalitesi, doğal aydınlatma, sıcaklık ve nem kontrolü, atık yönetimi gibi insan sağlığını direkt etkileyen unsurları göz önünde bulundurarak sakinlerine en sağlıklı çalışma ortamını sağlayacak şekilde planlandı.