ofis
Haberler / Ofis / Hazır ofisler, yatırım maliyetinden kurtarıyor

Hazır ofisler, yatırım maliyetinden kurtarıyor

Ofis 01.04.2019 17:10

Servcorp, Ortak Çalışma Alanları sağlayıcısı olarak bir ofisin gerektireceği tüm ekipmanları 60 dakika içinde hizmete hazır hale getirdiğini duyurdu.

Hazır ofis ve esnek çalışma alanları sektörünü dünyaya ilk tanıtan firma olan Servcorp, yarım asra varan tecrübe ve uzmanlığını ileri teknolojiler ile birleştirerek, müşterilerine en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunma konusundaki iddiasını açıkladı: Yeni ofisinizi ofis ekipmanları, size özel telefon hattınız, internet bağlantınız, firmanıza tahsis edilmiş iki dil konuşan asistanınız, hatta üzerinde yeni adres bilgilerinizin bulunduğu kartvizitiniz de dâhil olmak üzere, A'dan Z'ye her detayı ile birlikte 60 dakika içinde hizmete sunuyor. Şehrin en merkezi ve en prestijli konumlarında, modern ve şık bir ofiste çalışmaya başlamak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı.

Hazır ofisler, yatırım maliyeti ve stopaj giderinden kurtarıyor

Şirketlerin ofis yatırımına bütçe ayırmaları ilk kuruluş giderlerini artırırken, şirketlere ayrıca aidat ve stopaj maliyetleri de yüklüyor. Ofislerin faaliyete hazır hale gelmesi ise aylar süren bir hazırlık süreci gerektirebiliyor.

Buna karşın hazır ofisler şirketleri kuruluş maliyetlerinden, aidat ve stopaj giderlerinden kurtarırken, ihtiyaç duyduğunda büyütebileceği ya da küçültebileceği esnek bir yapı sunuyor. Servcorp hazır ofisleri, şirketlerin ofis yönetimi için efor sarf etmeden kendi işlerine odaklanma imkânı sunuyor.

Ofis Değiştirmek İçin İhtiyaçları Belirlemek Yeterli

Servcorp'un Türkiye Direktörü Damla Özgönül, ofisini taşımak isteyen ya da yeni ofis kurmak isteyen şirketlere yarım asra dayanan tecrübeleri ve üstün bilişim altyapıları sayesinde, yeni ofislerini tüm ayrıntıları ile bir bütün olarak 60 dakika içinde teslim edebildiklerini belirterek, “Servcorp rahatlığını yaşamak için ihtiyaçları belirlemek yeterli. 50 yıla yaklaşan deneyimimizle, süreçlerimizi son derece verimli ve hızlı bir şekilde işletiyoruz. İster bir kişi için, isterse çok sayıda personel için hazır ofis hizmetimizi 60 dakika gibi kısa bir süre içinde kullanıma sunuyoruz.” diyor.

Hazır Ofislerde Verimlilik Artıyor

60 dakikada hazırlanan ofislerle iş insanlarının işlerine kaldıkları yerden devam etmelerini amaçladıklarını vurgulayan Damla Özgönül, “Servcorp'ta ofis sahibi olmak, lüks bir otel hizmeti almak gibidir. Ofisin kurulumu, yönetimi, temizliği, altyapı hizmetleri ile şirketlerin efor harcaması gerekmez. Müşterilerimizin ofis kurulumu için para, zaman ve emek harcamalarını değil, kendi asıl işlerine odaklanarak, yüksek performans yakalamalarını arzu ediyoruz.” ifadelerini kullandı.