Beylikdüzü Yazıhane projesi için talep toplanıyor! İlk görseller!

Beylikdüzü Yazıhane projesi için talep toplanıyor! İlk görseller!

Ofis 15.02.2013 10:25

Tüm kullanıcılarına maksimum doğal ışık ve taze hava sağlayan cephe tasarımıyla ve her birim içinde çözülen özel balkonuyla ofis kullanımına yeni bir bakış açısı getiren Yazıhane merkezi ısıtma soğutma sistemiyle, tüm alanlarda bulunan yangın söndürme sistemiyle, her birim için ayrılan özel kapalı otopark alanlarıyla kullanıcılarına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor

 

Çebi Yapı tarafından inşa edilen Yazıhane, Beylikdüzü'nde E-5 karayolu üzerinde hayata geçiriliyor. 4 kat kapalı otopark, 2 kat mağaza ve 12 ofis katından meydana gelen Yazıhane, Türkiye'nin LEED belgeli ilk Home - Office projesi.
 
Türkiye'de yalnızca tarihi eserlerde ve çok özel kamu yapılarında ve bazı yüksek katlı binalarda  uygulanan Nonlinear Performance Analysis yöntemiyle tasarlanan ve spesifik (parsele özel) zemin etütleri, Boğaziçi Üniversitesi ile yapılan ortak çalışmalarla elde edilen Yazıhane projesinde, 475 yıl boyunca olması muhtemel depremlerde "0" can kaybı ve yüzde 90'ın üzerinde hemen yeniden kullanım sonuçlarını elde etmeyi başardı.
 
Yazıhane 20 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. Toplamda 4 bodrum ve 14 yerüstü kat olmak üzere 18 kattan oluşan Yazıhane Beylikdüzü'nün her kat aralığı 1.050-1.100 metrekare arasında. 
 
Kat aralıkları standart 2,50-3,00 metre yüksekliğinde olan Yazıhane üniversite ve otel yapımına da uygun. Yazıhane, şu anda fiyat analizi ve talep toplama aşamasında. Proje aynı zamanda kiralık veya satılık olarak düşünebilir.
 
 
 
 
 
 
Yazıhane İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 0212 855 35 21
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com