Batışehir / EgeYapı Group

EgeYapı Group firmasının Batışehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Batışehir batıcadde dükkanları

Batışehir'in dükkanlarına 1,500 kişi talip oldu!

Ofis Zeynep Karabağ 09.12.2014
Bağcılar'da "Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi" ödüllü Batışehir projesinin dükkanlarına 1,500 ön talep geldi
Daha önce 13 Aralık saat 10.00'da açık artırma usulüyle dükkan satışlarının gerçekleştirileceğini duyanlar bu ticari alanlara sahip olabilmek için sıraya girdi. 

BatıCadde olarak adlandırılan alışveriş caddesinde fiyatlar 166 bin liradan başlangıç gösteriyor. 121 dükkanın yer aldığı BatıCadde'de ticari birimlerin büyüklükleri 9 metrekareden başlayarak 2 bin 200 metrekareye kadar uzanıyor.

TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği yerde bulunan Batışehir, EgeYapı tarafından inşa edildi. Konut teslimlerine başlanan proje, 900 milyon lira yatırım değerine sahip. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Bat%c4%b1%c5%9fehir'>Batışehir</a>

BatıCadde'de bulunan mağaza ve dükkanların yatırımcılar tarafından rekor olarak adlandırılabilecek bir ilgi gördüğünü söyleyen EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, "Satış ofisimizin yoğun bir şekilde çalıştığı bir hafta içerisinde 13 Aralık Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz açık artırma ihalesi için 1500 ön talep topladık. Bu ilgi projenin bir başarısı olarak bizleri gururlandırıyor. Alışveriş caddemizdeki mağaza ve dükkanların gelir getirisi yüksek bir konuma sahip olması nedeniyle de yatırımcılar tarafından gösterilen bu ilginin ihale gününe kadar daha da artacağını düşünüyoruz" diye konuştu.

Batışehir İletişim Bilgileri;

Web: http://www.batisehir.com/
Telefon: 444 5 343

Batışehir Batışehir dükkanları batıcadde fiyatları