mokko
Haberler / Mobilya / Mokko ile çalışma alanı oluşturmak artık çok kolay!

Mokko ile çalışma alanı oluşturmak artık çok kolay!

Mobilya 10.01.2021 08:45

Mokko, ev ve ofis tasarımlarında özgün dokunuşlara yer açan şık ve fonksiyonel ürünleriyle mobilya sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

Japonların dünyaca ünlü Takuni ustalarının hassasiyet, titizlik ve kusursuzluk ilkelerinden aldığı ilhamla pratik, kolay taşınabilir ve işlevsel tasarımlar üreten Mokko, şık ve fonksiyonel ürünleriyle her alana uygun yenilikçi çalışma alanları sunuyor.


Adını Japonca'da ahşap işçiliği sözcüğünden alan Mokko, ev ve ofis tasarımlarında özgün dokunuşlara yer açan şık ve fonksiyonel ürünleriyle mobilya sektörüne yeni bir soluk getiriyor.  Koronavirüs salgının etkisiyle günlük yaşamımızda ve iş hayatımızda köklü ve radikal değişikler yaşıyoruz. Mokko'nun çalışan odaklı dinamik ve modern tasarımları, işini teknoloji yardımıyla evlerinden sürdürebilecek çalışanlar için kusursuz çalışma alanları sunuyor.

Tasarım ve teknik olarak dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip eden Mokko,  verimli çalışma alanını sağlamak için birbirinden renkli ve fonksiyonel çözümler oluşturuyor.  

Duvara kolaylıkla monte edilen “Akai” modeli kırmızı rengiyle çalışma motivasyonunuzu arttırırken aynı zamanda evinizin havasını değiştirmenize yardımcı olacak. Raflarına sepetler yerleştirerek farklı dokuları bir araya getirmenize olanak sağlayan “Buna” modeli çalışma ortamınızda nötr renkleriyle ile bütünlük oluşturmanızı sağlayacak. Rahatlığınızı ve günlük kullanımınız düşünülerek tasarlanan “Kurumi” modeli ise daha konforlu ve keyifli çalışma alanlarında verimli dakikalar geçirmenizi imkan verecek. 

Mokko'nun duvara monte çalışma masaları, kitaplıklar, bilgisayar üniteleri ve daha birçok ürün seçeneği için  https://mokko.store/  ziyaret edebilir. Mokko modelleri ile güvenli, konforlu, estetik ve ahenkle birleşen parçalarla evinizi daha keyifli yaşam alanlarına dönüştürebilirsiniz.