Yenitepe Kadıköy
Haberler / Konut Projeleri / Yenitepe Kadıköy'ün reklam yüzü Cemal Hünal oldu!

Yenitepe Kadıköy'ün reklam yüzü Cemal Hünal oldu!

Konut Projeleri 17.11.2016 14:29

Toplamda 1,100 konuttan oluşan ve ikinci etabı satışa çıkan Yenitepe Kadıköy'ün reklam filminde Cemal Hünal rol aldı.

Metro ve Avrasya Tüneli'ne en yakın proje olarak lanse edilen Yenitepe Kadıköy'in ikinci etap satışları başladı. Fikirtepe kentsel dönüşümünün ilk projelerinden biri olan Yenitepe Kadıköy, Nuhoğlu İnşaat tarafından hayat geçiriliyor. 

Cam kaplamalı dış cephesi sayesinde aydınlık, estetik ve verimli bir yaşam vaat eden Yenitepe Kadıköy 'ün reklam yüzü Issız Adam filmiyle ünlenen Cemal Hünal oldu. 2. etap teslimlerinin 2017 Aralık'ta yapılacağı Yenitepe Kadıköy, 26 katlı 4 blokta 1,100 daireden meydana geliyor. 

Yenitepe Kadıköy'ün 2. etabından daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 5 peşinat sonrasında her 6 ayda bir ara ödeme ve 40 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Projeye özel faiz oranlarıyla anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullanma fırsatı da mevcut. Projede, 74 metrekare 1+1'den 308 metrekare 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. 

Yenitepe Kadıköy, metroya 100 metre, metrobüse ise 170 metre mesafede yer alıyor. Bölgenin tek Leed Gold Sertifikalı konut projesi Yenitepe Kadıköy'de çevreci mimariyle faturalarınızı yüzde 40 azaltacak. 50 farklı daire tipi ve ofis-konut ayrımıyla istediğiniz daireye sahip olabileceğiniz Yenitepe Kadıköy'de fiyatlar ortalama 600 bin liradan başlıyor.