Yeni İstanbul Evleri / Benna Grup

Benna Grup firmasının Yeni İstanbul Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yeni İstanbul Evleri havadan görüntüsü

Yeni İstanbul Evleri'nde 350 bin TL'ye 3+1

Konut Projeleri Sinem Öztürk 18.01.2016
Benna Grup tarafından Başakşehir Hadımköy'de yükselen Yeni İstanbul Evleri'nde 3+1'lerin fiyatı 350 bin TL olarak belirlendi.
İstanbul'un yeni cazibe merkezi olarak nitelendirilen Hadımköy'de yükselen Yeni İstanbul Evleri, 162 konuttan meydana geliyor. 10 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan projenin 4 bin 500 metrekaresi yeşil alanlara ayrıldı. TOKİ ve Kiptaş projelerine komşu konumda yükselen Yeni İstanbul Evleri, 3. Havalimanı'na 10 kilometre, 3. Köprü bağlantı yoluna 1,5 kilometre mesafede yer alıyor.

Daireler kura ile belirlenecek

Kanal İstanbul manzaralı Yeni İstanbul Evleri, 4 blok halinde yükseliyor. Her katta 3 daire bulunuyor. Projede daireler 143-144 metrekare ve 3+1 tipinde. Ayrıca dubleks daire seçenekleri de mevcut durumda. Yeni İstanbul Evleri'nde daireler için tek fiyat uygulanıyor. 3+1 daireler 350 bin TL'ye satılıyor. Firma bünyesinde 45 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Projede daire sahipleri kura sistemiyle belirlenecek. Kura çekiminin önümüzdeki Nisan ayında yapılması planlanıyor. 

Yeni İstanbul Evleri'ni benzerlerinden ayıran en önemli özelliği 2,9 metrelik tavan yüksekliği. Böylelikle daire içlerinde ferah bir ortam yakalanmış olacak. Projenin teslim tarihi 2018 yılının Ocak ayı olarak açıklandı. Ancak Benna Grup, projeyi en az 6 ay önce teslim etmeyi hedefliyor.

Yeni İstanbul Evleri Benna Grup