Yedi Mavi / Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat

Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat firmasının Yedi Mavi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yedi Mavi

Yedi Mavi projesi lansman öncesi satışa çıktı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 15.06.2016
İstanbul'un merakla beklenen projesi Yedi Mavi '6 Kule 1 Yaşam Denizden Gelen İlham' sloganıyla lansman öncesi satışa çıktı
Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı'nda, 1 milyar 140 milyon liralık rekor ihale bedeliyle İstanbul'un en değerli arazilerinden TOBB'un Zeytinburnu arazisi üzerinde hayata geçirilecek Yedi Mavi Projesi'nde lansman öncesi satış süreci başladı. 

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilecek Yedi Mavi Projesi 63 dönüm arazi üzerinde 17 kat ve 6 bloktan oluşuyor. Denizin kokusunu şehrin dokusuyla buluşturan Yedi Mavi Projesi'nde eşsiz deniz manzarasına sahip 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 5 farklı daire seçeneği yer alıyor. Residans (Konut), ofis, AVM ve apart otelin yer alacağı karma konseptli projede toplam 1047 adet bağımsız bölüm yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değiştiği projede, metrekare fiyatları sadece lansman öncesi dönem için KDV hariç 12 bin liradan başlıyor.

Yeni Mavi

1 Haziran'dan itibaren Yedi Mavi Projesi'nde lansman öncesi satışa başladıklarını ve yatırımcılardan yoğun talep aldıklarını söyleyen Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, “Yedi Mavi için çok yoğun bir taleple karşı karşıyayız. Aslında Eylül ayında satışa çıkmayı düşünüyorduk ancak bu yoğun ilgiye kayıtsız kalamadık ve Eylül'de yapacağımız lansmana kadar ön satış süreci başlattık. Bu dönemde projemizden daire sahibi olmak isteyenler, istedikleri daireyi seçme imkanı bulurken, aynı zamanda lansman öncesi satışın avantajlı fiyatlarından ve ödeme koşullarından da yararlanabilecekler” dedi.

Lansman Öncesi Satışa Büyük İlgi 

Bölgedeki ayrıcalıklı konumu, sunduğu özel fiyat avantajları ve ödeme seçenekleri sayesinde yatırımcılardan büyük ilgi gören Yedi Mavi için Nazım Kalkavan, “Projemizin lansman öncesi satış avantajlarından yararlanmak isteyen müşterilerimizi satış ofisimize bekliyoruz. Hafriyatı tamamlanan projemizi 2018 yılının sonunda teslim etmeyi planlıyoruz” açıklamasında bulundu. 

nazım kalkavan

Mimarisiyle Fark Oluşturuyor, Lüks Konutun Tanımı Değişiyor

Projede dünyaca ünlü mimar Murat Tabanlıoğlu'nun imzası olduğuna dikkat çeken Kalkavan, “Projede geçmişle geleceği bugünün değerleriyle bir araya getirerek deniz temasını da içinde barındıran bir yaşam modeli tasarladık. Şehir ve denizle iç içe sıra dışı bir mimari olarak denizden ilham alarak tasarlanan, şehrin dokusuyla denizi buluşturan Yedi Mavi'nin yüzde 80'i deniz manzaralı ve geniş teraslı dairelerden oluşuyor. 63 dönümlük arazimize 6 blok inşa ederek her 10 dönüme 1 blok yapmış olacağız. Bu sayede, birbirini kesmeyen hepsi ayrı panoramada manzaraya hakim olan ve mavinin 6 tonu ile adlandırdığımız bloklar adeta denizle kucaklaşacak. Sadece salon ve mutfaktan değil, tüm yaşam alanlarından denizi görme imkanı sağlayan yüksek kalite standartlarında teslim koşullarına sahip ve yüzde 75'ini yeşil alan ve sosyal alanlara ayırdığımız projemizi ayrıca sanat objeleri ile bütünleştireceğimiz yüksek tavanlı yaya tüneliyle denize bağlayacağız. Denize inşa edilecek rıhtım sayesinde tekne ile projeye ulaşım sağlanabileceği gibi, deniz taksi servisimiz de hizmet veriyor olacak. ” dedi. 

Yeni Mavi

Geleceğin Yaşamı Bugüne Taşınıyor

İstanbul'un kalbinde inşa edilen Yedi Mavi,  daire sakinlerine yüksek kalite standartlarında ve deniz manzaralı bir yaşam vaat ediyor. Akıllı ev sisteminden residence hizmetlerine, çocuk oyun alanlarından yüzme havuzlarına, spa salonlarından fitness salonlarına kadar birçok sosyal donatı olan projede, şık restoranlar, kafeler, birçok prestijli Türk ve dünya markasını bir arada bulabileceğiniz mağazalar, alışveriş ve sosyal aktivitelerin cazibe merkezi olacak Mavi Cadde'de yer alıyor. Ayrıca evinizden veya ofisinizden adımınızı attığınızda kendinizi sosyal yaşamın içinde bulacağınız Mavi Meydan,  spordan kültür sanata kadar farklı sosyal etkinliklere katılma imkanı sunuyor.

Yeni Mavi

İstanbul'un Kalbinde Eşsiz Bir Lokasyon

Yedi Mavi'nin İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından birinde yer aldığına ve önemli ulaşım akslarının yanı başında bulunduğuna vurgu yapan Kalkavan, projemiz Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina'ya 1 km,  Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5'e 5 km,  mesafede yer alıyor. Ayrıca tamamlanması beklenen büyük projelerle günden güne daha da değerlenecek bir lokasyondayız; Aralık 2016'da açılacak Avrasya Tüneli ile İstanbul'da araç trafiğinin yoğun olduğu Kazlıçeşme-Göztepe arasındaki mesafe 15 dakikaya inecek. Bu projelerin bitmesiyle Yedi Mavi'nin  zaten çok değerli olan lokasyonu, İstanbul'un her yerine  trafiksiz ulaşım sağlayacak diyerek sözlerini tamamladı. 

Yedi Mavi Projesi Kalkavan Yapı Hasan Server İnşaat Gül Yapı Yedi Mavi Lansman