ege yapı

'Yatırımcının konuta ulaşması kolaylaşacak'

Konut Projeleri 31.01.2017 14:10

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı tarafından başlatılan Emlak Konut GYO, dev proje için bankacılık sektörü ile el sıkıştı.

Emlak Konut GYO, gayrimenkul sektörüne ivme kazandırmak için başlattığı ‘Tarihi kampanya'ya ek olarak yeni bir kampanya için start verdi. Bünyesindeki birbirinde prestijli 30 projede geçerli olan kampanya ile Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3.Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent gibi projelerden ev almak isteyenler uygun vade oranları ile ev sahibi olabilecek. 

"Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" sloganı ile yola çıkan ve büyük ses getirecek olan proje sayesinde gayrimenkul sektörü ie bankacılık sektörü el ele verdi. Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım bankası olmak üzere 9 bankanın katılım gösterdiği kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacak.

Türkiye'nin geleceğine ve ekonomisine olan güvenin bir göstergesi olduğunu belirten EgeYapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı Emlaktasondakika.com'a kampanyayı değerlendirdi.

Kabadayı “Ağustos ayında gerçekleştirilen olan bir önceki kampanya büyük ilgi gördü. Aynı şekilde yeni yıl ile birlikte GYODER, KONUTDER ve Emlak Konut olarak yeni bir kampanya başlıyor. Tüketici için çok ciddi ve değerlendirilmesi gereken bir kampanya. Yatırımcının daha kolay konuta ulaşmasını sağlayacak. Dikkat edilmesi gereken, doğru fiyat ve doğru ödeme planı. Tarihi kampanyada olduğu gibi bu kampanyadan da beklentimiz çok yüksek. Güçlü bir Türkiye için güzel bir kampanya. Ege Yapı olarak biz de katılacağız. Çok ciddi oranlar var. Tüketici için büyük fırsat. Kaçırmamaları lazım. Net bir şekilde meyvelerini yiyeceğiz.” açıklamasında bulundu.