Batı Mahal

Villa trendleri Büyükçekmece Göl Vadisi’nde belirleniyor!

Konut Projeleri 03.03.2015 17:29

Yalçınlar Group’un Büyükçekmece’de hayata geçirdiği 2. markalı konut projesi Batı Mahal’de iki katta villa konseptine ilgi yoğun.

Özellikle 1999 depremi ile “ Bakırköy'den Yeşilköy'e sahil aksının yoğun yerleşim talebini çeken Büyükçekme Göl Vadisi kısıtlı arazi yapısı ile “ İstanbul Avrupa yakasının en gözde müstakil yaşam alanı.

Yalçınlar Group Pazarlama ve satış Koordinatörü Bilge Özdemir, Yalçınlar Group olarak aynı bölgede ikincisini gerçekleştirdikleri Batı Mahal “ikikat' ta villa “ konsepti ile villa trendinde devrim yaptıklarını belirtiyor.

Bir villa'da çocuğundan; yardımcısına, ebeveyininden; misafirine, salonundan; mutfağına, yardımcısından; araçına kadar herşeyin düşünüldü, yaşama/yerleşim döndüsü içinde önce oda m2 ‘ lerinin büyüklük ve fonksiyonların dizayn edildiğini sonuç olarak “ mükemmel, kullanılabilir ve kullanışlı “  bir villa projesi sunduklarını belirtiyor.

330 ile 355 metrekare net kullanılabilir alanlara sahip Batı Mahal'de “ doğru ürünü doğru fiyatla“ ile buluşturan Yalçınlar Group Büyükçekme Göl Vadisi' nde   840.000 dolar+KDV'den başlayan kaçırılmayacak fiyatlar sunuyor.

İstanbul Avrupa yakasında; Bakırköy'den Yeşilköy'e, Halkalı-Başakşehir-Bahçeşehir akslarından ve bölgesel villa yerleşkelerinden yoğun talep aldıkları belirten Bilge Özdemir müstakil yaşam tercihinde “ şimdi moda' nın Batı Mahal “ olduğunu belirtiyor.

Batımahal İletişim Bilgileri
Web: http://www.batimahal.com/
Telefon: 0212 886 19 00