Batımahal / Yalçınlar Group

Yalçınlar Group firmasının Batımahal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Batı Mahal

Villa trendleri Büyükçekmece Göl Vadisi’nde belirleniyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 03.03.2015
Yalçınlar Group’un Büyükçekmece’de hayata geçirdiği 2. markalı konut projesi Batı Mahal’de iki katta villa konseptine ilgi yoğun.
Özellikle 1999 depremi ile “ Bakırköy'den Yeşilköy'e sahil aksının yoğun yerleşim talebini çeken Büyükçekme Göl Vadisi kısıtlı arazi yapısı ile “ İstanbul Avrupa yakasının en gözde müstakil yaşam alanı. 

Yalçınlar Group Pazarlama ve satış Koordinatörü Bilge Özdemir, Yalçınlar Group olarak aynı bölgede ikincisini gerçekleştirdikleri Batı Mahal  “ikikat' ta villa “ konsepti ile villa trendinde devrim yaptıklarını belirtiyor. 

Bir villa'da çocuğundan; yardımcısına, ebeveyininden; misafirine, salonundan; mutfağına, yardımcısından; araçına kadar herşeyin düşünüldü, yaşama/yerleşim döndüsü içinde önce oda m2 ‘ lerinin büyüklük ve fonksiyonların dizayn edildiğini sonuç olarak “ mükemmel, kullanılabilir ve kullanışlı “  bir villa projesi sunduklarını belirtiyor.

330 ile 355 metrekare net kullanılabilir alanlara sahip Batı Mahal'de “ doğru ürünü doğru fiyatla“ ile buluşturan Yalçınlar Group Büyükçekme Göl Vadisi' nde   840.000 dolar+KDV'den başlayan kaçırılmayacak fiyatlar sunuyor.

İstanbul Avrupa yakasında; Bakırköy'den Yeşilköy'e, Halkalı-Başakşehir-Bahçeşehir akslarından ve bölgesel villa yerleşkelerinden yoğun talep aldıkları belirten Bilge Özdemir müstakil yaşam tercihinde “ şimdi moda' nın Batı Mahal “ olduğunu belirtiyor.

Batımahal İletişim Bilgileri
Web: http://www.batimahal.com/
Telefon: 0212 886 19 00 

Batı Mahal Büyükçekmece Göl Vadisi Yalçınlar Group ikikat’ ta villa