Vadistanbul Park / Artaş İnşaat - İnvest İnşaat

Artaş İnşaat - İnvest İnşaat firmasının Vadistanbul Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadistanbul Park projesinin yemyeşil alanları

Vadistanbul Park basın karşısına çıkıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 08.02.2016
Artaş İnşaat - Aydınlı Grup - İnvest İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Vadistanbul'un son etabı Vadistanbul Park'ın tüm detayları açıklanıyor.
Markalı konutlar ile dev projelere imzalar atan Artaş İnşaat - Aydınlı Grup - İnvest İnşaat, Vadistanbul'un son etabı 'Park' ile yatırımcısının yüzünü güldürecek.

Toplam 762 konuttan meydana gelen Vadistanbul Park projesinde ayrıca ofisler de yer alıyor. 51 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipinden oluşuyor. 81 metrekare ile 265 metrekare arasında değişen geniş ve ferah daireleriyle dikkat çeken Vadistanbul Park'ın diğer etaplar gibi yatırımcısına yüksek prim getirmesi öngörülüyor. Teras ve Bulvar etaplarının yanıbaşında yükselen yemyeşil projede teslimlerin ise Aralık 2017'de başlaması planlanıyor.

Her mevsim yeşilin başka bir tonuna bürünen Belgrad Ormanı manzaralı Vadistanbul Park'ın tüm detayları bugün açıklanacak. Emlaktasondakika.com ekibinin canlı yayınlayacağı Vadistanbul Park lansmanı ile merak edilenler cevap bulacak. 

Vadistanbul Park Artaş İnşaat Aydınlı Grup İnvest İnşaat