Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir

Vadişehir'de 60 aya yüzde 0,50 kar oranı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 12.08.2016
Vadişehir’in “Tek Yürek, Tam Destek” sloganıyla lanse edilen kampanyasında 36 aya vade farksız, 60 aya ise %0,50 kar oranıyla taksitlendirme yapılıyor
Vadişehir'in “Tek Yürek, Tam Destek” sloganıyla lanse edilen kampanyasında 36 aya vade farksız, 60 aya ise %0,50 kar oranıyla taksitlendirme yapılıyor. 644 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı bulan projede, anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar da uygun vade oranıyla kredi kullanılabiliyor.

Hain darbe girişimine karşı konut projelerinde devlet desteğiyle geliştirilen kampanyalara ek olarak Vadişehir projesinde de “Tek Yürek, Tam Destek” sloganıyla cazip bir kampanya başlatıldı.

vadişehir

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı ve Bordo Yapı ortaklığıyla Başakşehir'de inşasına devam edilen Vadişehir'de, proje bünyesinde 36 aya vade farksız, 60 aya ise %0,50 kar oranıyla taksitlendirme imkanı sunuluyor.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği projede daireler 644 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

100 MİLYAR DOLARLIK PROJELERİN KOMŞUSU

50 bin metrekarelik alan üzerinde  550 milyon TL'lik yatırım ile yükselen Vadişehir, toplam değeri 100 milyar doları bulan 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu,  Metro ve çalışmaları hızla devam eden Havaray'ın da bulunduğu dev kamu yatırımların çevrelediği bir merkezde yer alıyor. 

vadişehir

Bölge olarak Metro, Şehir Hastanesi, okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir, 650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgeye büyük değer kazandırıyor.

Lüks ve konforlu detaylara sahip 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların da yer aldığı projede toplam konut sayısının %60'lık kısmını 3+1 daireler oluşturuyor. 

Aile öncelikli bir proje olarak geliştirilen Vadişehir'de geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Başakşehir'in en büyük projelerinden Vadişehir'de teslimler ise 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.

Vadişehir Irmak Group Çolakoğlu Yapı Bordo Yapı 3. Havalimanı Kuzey Marmara Otoyolu