Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Başakşehir Vadişehir

Vadişehir, yatırımcısına yüksek prim getirecek!

Konut Projeleri Emine Pile 31.03.2015
İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden olan Başakşehir’de 650 konut ve 60 ticari üniten oluşacak dev bir proje geliyor.
Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yap, Dalkılıç Yapı ve İntes Yapı ortaklığında inşa edilen Başakşehir Vadişehir projesi Başakşehir'in en değerli noktasında yer alıyor. 

İstanbul'un nitelikli konut bölgeleri arasında bulunan ve talep toplama sürecinde yoğun bir ilgi gören dev proje bugün Shangri - La Bosphorus Hotel'de düzenlenecek lansman ile görücüye çıkıyor. 

Projede yüzde 70'i yeşil alana ayrılan alan Başakşehir'in en iddialı projesi lokasyon olarak da yatırımcıların gözdesi oluyor. TEM otoyolu ve metro durağının hemen yanıbaşında inşa edilen proje Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer alıyor. 

Her yer ayağınız altında olacak!

Ulaşım açısından son derece kolaylık sağlayan ve 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında yer alan proje neredeyse her yere yürüme mesafesinde bulunuyor. 

vadişehir başakşehir örnek daire resimleri

Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede konumlanan Başakşehir Vadişehir değer kazanan bir bölgenin kalbinde yükseliyor.

50 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen Vadişehir, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireleriyle her ihtiyaca cevap verecek. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

Başakşehir Vadişehir Vadişehir konut projesi