Toya Vista / Toya Yapı

Toya Yapı firmasının Toya Vista projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Toya Vista peojesinin havadan görüntüsü

Toya Vista'dan Temmuz’da ev alanlara aidat hediyesi

Konut Projeleri Emine Pile 20.07.2015
Toya Yapı, Avcılar’ın merkezinde inşa ettiği Toya Vista ile Temmuz ayı süresince ev sahibi olanlara iki yıl süresince aidat ödememe hakkı tanıyacak.
Toya Yapı'nın Avcılar'ın merkezinde inşa ettiği modern mimariye sahip Toya Vista'dan Temmuz ayı süresince ev sahibi olanlar, iki yıl süresince aidat ödemeden tüm Toya Vista konforundan ve ayrıcalıklarından yararlanabilecekler. 

Deniz ve göl manzarasına karşı, 4 bin metrekare yeşil alan üzerinde kurulu ve sakinlerinin yaşamaya başladığı Toya Vista'da 112 metrekare ile 162 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 2+1 ve 3+1 konforlu daireler bulunuyor. 

Lokasyonu ile dikkat çekiyor

Toya Vista, alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık kurumlarına yakın konumu ile; metrobüs durağı ve E-5 karayoluna yakınlığı, Avcılar İDO iskelesine 5 ve Atatürk Havaalanı'na 10 dakikalık mesafesiyle konforlu ve güvenilir bir yaşam sunuyor.

Marmara Denizi ve Küçükçekmece Deniz Gölü'nün nefes kesen manzarasının ayakların altına serildiği 15'inci katta konumlanan sosyal tesislerde fitness center, buhar banyoları ve açık havuz gibi sağlıklı yaşam için tüm imkanlar sunuluyor.  Toya Vista sakinleri, kafeterya, çocuk oyun parkı, çok amaçlı basketbol ve futbol sahası, aktivite alanları, peyzaj ve dinlenme alanlarında mutlu zamanlar geçiriyorlar. 

416 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Toya Vista'da az sayıda kalan dairelere sahip olmak isteyenler, Temmuz ayı süresince, iki yıllık  aidat ödememe hakkını da kazanarak,  %1 KDV avantajı ile 416 bin TL'den başlayan fiyatlarla, yüzde 5 peşinat ve 120 aya varan uygun kredi oranlarıyla konut sahibi olma fırsatını yakalayacaklar. 

Toya Vista