The Mandarins Acıbadem / Mandarins Gayrimenkul İnşaat Ticaret A.Ş.

Mandarins Gayrimenkul İnşaat Ticaret A.Ş. firmasının The Mandarins Acıbadem projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
the mandarins acıbadem projesi

The Mandarins Acıbadem’in başlangıç fiyatı belli oldu

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 28.11.2015
Fiyatların 425 bin liradan başladığı The Mandarins Acıbadem projesi Mayıs 2018'de bitecek
İstanbul Acıbadem bölgesinde hayata geçirilecek olan The Mandarins projesinde ön talep süreci devam ediyor. Akasya Acıbadem'in hemen karşısında yer alan projede satış fiyatları 425 bin liradan başlıyor.

Salı Pazarı'nın yanı başında yükselecek

İçerisinde 1+1'den başlayıp 5+1 ve dublekse uzanan daire seçeneklerinin yer aldığı The Mandarins'te 491 konut bulunuyor. Tarihi Salı Pazarı'nın yanı başında yükselen projenin satış ofisi, örnek dairesi ve maketi ziyaretçileri bekliyor.

the <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=mandarins+ac%c4%b1badem+projesi'>mandarins acıbadem projesi</a>

The Mandarins Acıbadem, merkezi konumuyla dikkat çekiyor...

30 ay sonra yani Mayıs 2018'de teslimleri gerçekleştirilecek olan The Mandarins projesinde konut kredisi kapsamında bankalarla görüşmeler devam ediyor. Dönüşüm kapsamında Selka-NSK ortaklığının inşa edeceği projede en küçük konutlar 62-82 metrekare arasında değişiyor. Proje, konumu ve sosyal olanaklarıyla öne çıkıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

the mandarins limited acıbadem mandarins acıbadem projesi