The Holl / Metal Yapı Konut - Bekart İnşaat

Metal Yapı Konut - Bekart İnşaat firmasının The Holl projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
the holl pendik projesi

The Holl, İstanbul Pendik’te yükseliyor!

Konut Projeleri Esra Karaşin 04.12.2017
Metal Yapı Konut ve Bekart İnşaat’ın Anadolu Yakası’ndaki ilk projesi olan The Holl, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Pendik’te hayata geçiyor
Ofis ve home ofis standartlarını rezidans hizmetleri ile daha da yükselten yepyeni bir konsept İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Pendik'te, E5 üzerinde hayata geçiyor.

Metal Yapı Konut ve Bekart İnşaat ortaklığı ile gerçekleştirilen The Holl, modern ve ferah mimarisi, ofis ve home ofis kullanım alanları, rezidans hizmetleri, ortak toplantı salonları, kat ve teras lounge'ları, spor ve etkinlik alanlarıyla Anadolu Yakası'nın hem havasını hem de iş hayatını tümden değiştirmeye geliyor. 

The Holl, doktor, avukat, mimar, tasarımcı gibi küçük ofis ve home ofis kullanıcıları ile büyük ofis talebi olan şirketleri birlikte düşünerek tasarlanmış butik bir proje. The Holl, home ofis ve ofislere ayrılan 14 katı, sosyal alanları ve yüksek yatırım getirisi ile iş hayatında her anlamda yükseklerin keyfini vadeden bir proje.

Modüler kat yapıları sayesinde The Holl'de yer alan bağımsız bölümler birleştirilerek daha büyük ve çok odalı ofis veya home ofis elde etme imkânı da bulunmakta. Bu yüzden aradığınız büyüklükteki bir ofisi The Holl'de mutlaka bulursunuz.

The Holl'de yer alan dairelerin tümü Marmara Denizi ve eşsiz Adalar manzarasını görecek şekilde planlandı. Dairelerin deniz tarafına konumlandırılan balkonları manzaranın keyfini daha çok yaşamanızı sağlayacak. Ayrıca tüm tavan yükseklikleri 3,30 metre olarak gerçekleştirilecek. Böylece The Holl, günün her saati güneşin dairenizin içinde olduğu, havadar ve ferah bir yaşam vadediyor.

Metal Yapı Konut ve Bekart İnşaat'ın Anadolu Yakası'ndaki ilk projesi olan The Holl, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yüksek Hızlı Tren İstasyonu, Kadıköy Metrosu gibi önemli ulaşım sistemlerinin merkezinde bulunan konumuyla büyük değer kazanacak bir proje. 

Lansman öncesi avantajlı fiyat ve ödeme koşullarının sunulduğu The Holl'de yaşamaya başlayınca mimari bir keşifle karşılaştığınızı anlayacaksınız. Minimum 75 m2 home ofislerin 442 bin TL'den sunulduğu The Holl'ün mimari yapısı, tüm mimari anlayışlarda değişim başlatacak kadar da iddialı.

the holl pendik projesi the holl pendik the holl pendik istanbul bekart inşaat