Mon Reve Eyüp / Mes Şirketler Grubu - Birlik İnşaat

Mes Şirketler Grubu - Birlik İnşaat firmasının Mon Reve Eyüp projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mon Reve Eyüp

Tarihi Yarımada’nın balkonu Mon Reve Eyüp olacak

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 02.03.2015
Mes Grup ve Birlik İnşaat Ortaklığı Bayrampaşa’da aile yaşantısına önem veren 116 daireli butik Mon Reve Eyüp’ün satışına başladı.
Modern binalarda huzurlu, sağlıklı ve sosyal donatılara sahip olan bir proje geliştirmek için iş birliğine giden Mes Grup ve Birlik İnşaat, parmakla gösterilen bir projeye imza atıyor. Son derece farklı ve insan öncelikli proje geniş kat bahçeleri ile dikkatleri üzerine topluyor.

Yumuşak hatlara sahip olan projede kat bahçeleri 32 metrekareden 182 metrekareye kadar uzanıyor. Projede ailelerin kat bahçelerinin keyfini süreceklerine dikkat çeken Mes Grup Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Ünal, “Ailelerin rahatlığı bizim için önemli. Onlara nefes alabilecekleri, yüksek tavanlı, geniş kat bahçeli, modern binalarda geleneksel hayatın idame ettirilebileceği butik bir proje geliştirdik. Yaptığımız işin doğruluğu burada belli oldu. Satışa çıkar çıkmaz yoğun bir ilgi gördük. Konutların yarısı yeni sahiplerini buldu” diye konuştu.

Eyüp'ün incisi olacak

İnşaat hazırlığı devam eden proje 2017'nin ilk çeyreğinde teslim edilecek. İnşaat alanı 37 bin metrekare olarak belirlenen projede peyzaj alanına 3 bin 700 metrekare ayrıldı. 116 dairenin yer alacağı butik proje birbirine bağlı 3 yuvarlak blokta yükselecek. Sekiz katlı proje bittiğinde 450 kişiye yaşam alanı sağlayacak. Konut tipleri olarak 2+1, 3+1, 4+1'in planlandığı Mon Reve Eyüp'te metrekare aralığı 136 metrekare ile 536 metrekare arasında değişiyor. 

Kendi bünyesinden taksitlendirme yapacak

Projede konut fiyatları 620 bin liradan başlarken en büyük daireler 2 milyon 565 bin liraya kadar yükseliyor. Firma kendi bünyesinde  yüzde 25 ve yüzde 50 peşinata 36 aya kadar faizsiz taksitlendirme yapıyor. Ayrıca yüzde 25 peşinata 120 aya varan banka kredisi gibi farklı ödemeli çeşitleri mevcut. Peşin ödemelerde ise indirim yapılıyor. 

Tanıtım filmi için tıklayın

Mon Reve Eyüp İletişim Bilgileri;

Web: http://www.bubenimruyam.com/
Telefon: 0212 501 76 76 -77

Mes Grup Birlik İnşaat Bayrampaşa Mon Reve Eyüp Mon Reve Eyüp satış