Taj Yalova / İhome İnşaat

İhome İnşaat firmasının Taj Yalova projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Taj Yalova

Taj Yalova'da satışlar başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.07.2016
Yalova'da inşa edilen 3 blok 36 konuttan meydana gelen Taj Yalova projesi satışa çıktı.
Yalova, Çınarcık - Koru'da hayata geçirilen Taj Yalova, 5 bin 600 metrekare arsa alanına sahip. 3 blok halinde yükselen proje 36 daireden meydana geliyor. Taj Yalova'da 1+1'den 5+1'ye kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 

2016 yılının Mayıs ayında tamamlanması hedeflenen Taj Yalova projesinde teslimler 2017 Ağustos'ta gerçekleştirilecek. Koru beldesinin en tepe noktasında yer alan Taj Yalova arsası, 270 derecelik açıyla, Çınarcık, Adalar, İstanbul Anadolu Yakası'nı da kapsayan muhteşem bir manzaraya sahip. 

Taj Yalova, merkeze arabayla 10 dakika, Çınarcık'a ise 5 dakika mesafede. Projeye 250 metre yürüme mesafesinde marina bulunuyor. İnşaat alanı 11 bin metrekare olan Taj Yalova'da 80 araçlık otopark alanı mevcut. Giriş ve çıkışlar kart sistemiyle yapılıyor. Ayrıca her daireye 3-5 metrekare büyüklüğünde depo alanı tahsis ediliyor. 

Bloklar arasında 15 metre mesafe, geniş ve ferah yaşam alanları sunuyor. C blok altındaki 1000 metrekarelik sosyal tesiste; spor kompeleksi, sauna, çocuk oyun alanı, kafeterya ve mescid sıralanıyor. Taj Yalova 24 saat kameralarla kontrolü sağlanacak güvenlik sistemi ile internet altyapısı, jeneratör, doğalgaz altyaısı ve klima bulunuyor.

Taj Yalova çınarcık Taj Yalova