nidapark-kayasehir-projesi

Tahincioğlu Nidapark markası şimdi Kayaşehir'de!

Konut Projeleri 10.10.2016 16:54

Haziran 2018'de teslimleri gerçekleştirilecek olan Nidapark Kayaşehir'de daire fiyatları 453 bin liradan başlıyor.

Tahincioğlu, İstanbul'un hızla gelişen ve büyüyen bölgesi Başakşehir'de inşa etmekte olduğu Nidapark Kayaşehir projesi büyük ilgi görüyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen projede fiyatlar 453 bin lira seviyesinden başlıyor. Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir'de teslim tarihi Haziran 2018 olarak belirlendi.

nidapark-kayasehir-projesi-genel-gorunumKonumu itibariyle 3. Köprü bağlantı yolu ve 3. Havalimanı'na çok yakın bir bölgede hayat bulan Nidapark Kayaşehir'de ev alanlar büyük değer elde edecek. 77 bin 327 metrekarelik arsa üzerinde yükselen proje toplamda 320 bin 87 metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip olacak.

nidapark kayaşehir projesinin örnek dairesi

İçerisinde Palladium Kayaşehir AVM'yi de barındıracak olan Nidapark Kayaşehir projesi Yakut, Zümtür ve Elmas olmak üzere 3 etaptan meydana geliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede her daire için iki araç kapasiteli otopark alanı ayrıldı.

Toplamda 843 daire ve 28 cadde dükkanından oluşan Nidapark Kayaşehir, LEED kriterlerine uygun inşa ediliyor. Çevreye duyarlı bir proje olan Nidapark Kayaşehir'de bay – bayan kapalı yüzme, havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar, buhar odaları ve masaj odaları, kafeterya ve özel alanlar, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis) yürüyüş yolları, seyir terasları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon (misafir ağırlama odası), mescit ve abdesthaneler gibi birçok hizmet bir arada sunuluyor.

Emlak Konut GYO'nun Mayıs 2015'te düzenlediği Kayabaşı 5. Etap ihalesinde Tahincioğlu, 103 bin 277 metrekarelik arsa için 1 milyar 72 milyon 600 bin liralık satış toplam geliri ve firmaya yüzde 38 oranında 407 milyon 588 bin lira taahhüt ederek ihaleyi kazanmış ve Nidapark Kayaşehir'in temellerini atmıştı.