Bahçeyaka Ispartakule / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Bahçeyaka Ispartakule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sur Yapı Ispartakule

Sur Yapı'dan 327 konutluk proje: Bahçeyaka Ispartakule

Konut Projeleri Emine Pile 30.09.2016
Avcılar ilçesi Tahtakale Mahallesi’nde yeni bir projeye başlayacak olan Sur Yapı, Sur Yapı Ispartakule ile karma proje inşa edecek.
İstanbul'un en değerli noktalarından Avcılar Tahtakale Mahallesi'nde 327 konutluk projeye imza atacak olan Sur Yapı'nın yeni projesinde Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) süreci başladı. Yeni projesine Bahçeyaka Ispartakule adını veren firma, konutların yanı sıra 12 adet ticari alan, otoparklar, sosyal tesisler gibi aktivite alanları ile de tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek. 

Proje bedeli 9 milyon 900 bin lira olan Sur Yapı, Ispartakule, 20 bin 672 metrekarelik tapulu alan üzerinde bulunuyor. 60 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 152 adet açık otopark, 40 adet ticari açık otopark, 350 adet kapalı otopark ve kapalı havuz, cafe, çocuk oyun alanı, fitness, soyunma, alanları, depo alanlarından oluşan sosyal tesis alanlar yer alıyor. 

BAHÇEYAKA ISPARTAKULE'DE 225 BİN LİRAYA DAİRE

64 farklı daire tipinin bulunduğu projede konutların büyüklüğü 52 metrekare ile 443 metrekare aralığında değişiyor. Projede lansmana özel %10+%10 tamamı peşin indirimi ve %10 lansman indirimine ek olarak 60 ay 0,42 vade imkanı ve 120 ay sabit taksit 0,70 vade ile ödeme fırsatı sunuluyor. Bahçeyaka Ispartakule'de ayrıca daire fiyatları 225 bin liradan başlıyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipinden oluşan projenin ortalama 1008 kişiye yaşam alanı sunacağı tahmin ediliyor. Tamamlandığında bölgeye yüksek yaşam standardı getirecek olan proje hem bölgeye canlılık kazandırılacak hem de hizmet, kültürel vs. gibi faaliyetler nedeniyle bölge ve ülke ekonomisine önemli katkıda bulunulacak. İnşaat faaliyetlerinin 2 yıl sürmesi öngörülen proje bölgenin konut ihtiyacını karşılayacak. 

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Sur Yapı Ispartakule