Sur Yapı Excellence Koşuyolu / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sur Yapı Koşuyolu projesinin alanı

Sur Yapı Koşuyolu projesinde satışlar yakında başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 17.09.2015
Sur Yapı tarafından Anadolu Yakası’nın en değerli noktalarından Koşuyolu’nda hayata geçirilen proje yakında kapılarını açıyor.
Sur Yapı, Anadolu Yakası'nın en önemli semtlerinden Koşuyolu'nda 25 bin metrekarelik alan üzerinde yeni bir projeye imza atacak. E-5 Koşuyolu girişinin hemen yanında, E-5 ile doğrudan bağlantılı bir konumda yer alan proje kolay bir ulaşım sunacak. Hemen her ihtiyaca uygun konut, home ofis blokları ve ticari alanlardan oluşan proje, carting pisti üzerinde ISUZU araçlarının park edildiği bölgede yükselecek. 25 katlı rezidansta 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer alacağı Sur Yapı Koşuyolu'nda ayrıca yatak mimarili ile tasarlanacak bir yapı da olacak. Yatay mimarili konseptte ise 1+1 tipinde home ofisler bulunacak. Proje içerisinde yer alacak home ofis blokları ise konforlu bir çalışma hayatı sunacak.

Metrekare fiyatı 6 bin dolardan başlayacak 

Müşterilerine harika bir İstanbul panoraması yaşatacak olan projede konut bloğu batı cephesinden Tarihi Yarım Ada, güney cephesinden Kadıköy ve Haydarpaşa, doğu cephesinden Adalar ve Marmara Denizi, kuzey cephesinden Çamlıca manzaraları görülebilecek.  

Metrekare fiyatlarının 6 bin dolardan başlangıç göstereceği Sur Yapı Koşuyolu'nda satışlar ise önümüzdeki aylarda başlayacak. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

Sur Yapı Koşuyolu