Selçuklu Evleri / Yapı Yatırım - Azim Gayrimenkul

Yapı Yatırım - Azim Gayrimenkul firmasının Selçuklu Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Selçuklu Evleri

Sultanbeyli Selçuklu Evleri, konforun yeni adresi oluyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 25.03.2015
Yerleşim bölgesi olma özelliğini son yıllarda yükselten Sultanbeyli, Selçuklu Evleri ile lüks ve rahatlıkta yeni kulvarlar açıyor.
Yapı Yatırım ve Azim Gayrimenkul ortaklığının tecrübesi ile Sultanbeyli'de hızla yükselene proje özenle tasarlandı. Projede Selçuklu mimarisi ile site hayatının konforu bir arada sunuluyor. 

Sultanbeyli'ye değer katan Selçuklu Evleri, 114 ile 171 metrekare arasında değişen, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 193 konuttan oluşuyor. Toplam 13 bin 935 metrekare arsa üzerinde 3 blok olarak yükselen projede metrekare fiyatı ortalama 2 bin 500 lira olarak belirlendi. Yüzde 30 peşinat, 29 aya kadar 0 faiz ve yüzde 0 KDV gibi imkanlar sunulan projede şirket bünyesinde sunulan cazip ödeme koşulları da bulunuyor.

Ulaşım akslarına çok yakın

TEM Sultanbeyli gişelerine 3 dakika mesafede olan Selçuklu Evleri, özellikle Avrupa'nın en büyük hastanesi Marmara Üniversitesi Hastanesi ile Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne 5 dakika mesafede bulunuyor. Sultanbeyli'nin merkezinde yer alan ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dakikalık mesafgedeyer alan proje konumu ile dikkat çekiyor.
 
Selçuklu Evleri'ne10 dakika mesafedeki Viaport AVM ise site sakinlerine zaman kaybetmeden alışveriş ve eğlence merkezlerine ulaşabilme olanağı tanıyor. Proje, halen inşaatı devam eden Sancaktepe metro hattına 3 dakikada olması itibariyle de yatırımcılar tarafından tercih ediliyor. Projede teslimler Haziran 2016'da gerçekleşecek.

İletişim Bilgileri
0216 457 34 34
http://www.selcukluevleri.com

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Sultanbeyli Selçuklu Evleri Sultanbeyli Selçuklu Evleri satılık