Cebeci Residence / Cebeci Group

Cebeci Group firmasının Cebeci Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Meydan Dükkanları

Şubat ayının proje bilançosu!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 28.02.2015
2015 yılının Şubat ayında görücüye çıkan projeleri Emlaktasondakika.com olarak sizin için derledik.
ESD ÖZEL - 2014 yılında birbirinden özel 100 projeyi hayata geçiren Türkiye'nin lokomotif sektörü olan inşaat sektörü, 2015 yılında da dur durak dinlemeyeceğe benziyor.

2014 yılında iki seçim süreci atlatan Türkiye, inşaat sektöründe son çeyrekte atağa kalktı. Türkiye'de hızla yükselen projelere yenileri 2015 yılının Şubat ayında eklendi. 

İşte Şubat ayında görücüye çıkan o projeler;

Cebeci Residence

Cebeci Grup'un Pendik'te hayata geçirdiği Cebeci Residence projesinde metrekare birim fiyatları 6 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Sign of The City Awards'ta En iyi Çok Katlı Konut kategorisinde 1. seçilen projeye ilgi yoğun.

Lansmana özel indirim

31 Mart'a kadar geçerli olacak olan lansmana özel fiyatlarda yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor. Cebeci Grup güvencesiyle inşa edilmekte olan 126 konuttan meydana gelen Cebeci Residence projesi, stüdyodan 4+1'e kadar farklı konut seçeneklerini barındırıyor. 

İstanbul'un yatırım yıldızlarından Pendik'te konumlandırılan proje Sabiha Gökçen Havalimanı TEM Bağlantısı'na yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Meydan Dükkanları

Türkiye'nin ilk planlı kent meydanı olarak belirtilen Başakşehir Kent Merkezi'ndeki Meydan Dükkanları satışa çıktı. 

Emlak Konut gelir paylaşımı modeliyle Makro - Akyapı Ortak Girişimi'ne ihale edilen Meydan Dükkanları, hem küçük hem de büyük yatırımcılar için fırsat sunuyor.

Cadde Dükkan, cadde mağaza, teras dükkan ve teras mağaza olarak sınıflandırılan Meydan Dükkanları'nın içerisinde; 2 market alanı, 90 adet cadde dükkan, 80 adet cadde mağaza, 102 adet teras dükkan ve 58 adet teras mağaza bulunuyor.

100 yeni proje satışa çıktı!

520 bin liradan başlıyor

Türkiye'de ilk defa kamu kurumlarını tek bir merkezde toplayan kent meydanında konumlandırılacak olan Meydan Dükkanları'nda 90 adet Cadde Dükkanı 520 bin lira ile 1 milyon 640 bin lira arasında, 102 adet Teras Dükkanı 240 bin lira ile 820 bin lira arasında, Cadde Mağazası 700 bin lira ile 3 milyon 110 bin lira arasında, Teras Mağazası 410 bin lira ile 1 milyon 690 bin lira arasında alıcıların beğenisine sunuluyor.

Çevresinde İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, 372 metrekarelik şehir parkı, metro, tramvay, otopark alanı ve 3. Köprü bağlantı yolunun yer aldığı projeye başvuru için son gün 13 Mart.

Emlak Konut GYO tarafından açık artırma yöntemiyle satılacak Meydan Dükkanları'na ön başvuru proje web sitesinden yapılıyor. 15 Mart'ta yapılacak olan artırma için son başvuru 13 Mart olarak açıklandı.

Queen Park Ankara

Uran Holding'e bağlı Uransan'ın Ankara'da oluşturduğu Urankent'te Queen Park adlı yeni bir projeye imza atıldı. Kolay ulaşımı ile Ankara'da rahat yaşamı şehrin merkezine getiren projede 213 daire yer alacak.

Mehmet Hacim Kamoy parkıyla proje sakinlerine doğayla iç içe bir yaşam sunan projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut alternatifleri bulunuyor.

Hem oturum hem de yatırım yapmak isteyenler için kapılarını aralayan Queen Park, teslimleri 2016 yılının Haziran ayında gerçekleştirmeyi hedefliyor.

MonReve Eyüp

Mes Grup ve Birlik İnşaat'ın Eyüp'te gerçekleştirdiği MonReve Eyüp, aile konseptine uygun tasarlanmış olup projede; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

37 bin metrekare inşaat alanına sahip 116 daireden meydana gelen projede dairelerin büyüklükleri 138 metrekare ile 536 metrekare arasında değişiyor.

1.500 metrekarelik alanlı sosyal tesisleriyle İstanbul'daki konut projeleri arasında en büyük sosyal olanaklarından birine sahip projede; kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı hazırlanan iki kapalı yüzme havuzları, hamam, fitness salonları, sauna, buhar ve giyim odası yer alıyor.

Ulaşım için tramvay, metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarının hemen yanında konumlanan MonReve Eyüp projesi ile İstanbul'un birçok noktasına rahatça gitmek mümkün.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika

 

 

Şubat ayı konut projeleri konut projeleri Meydan Dükkanları MonReve Eyüp Cebeci Residence Queen Park