Golden Suite / Katal İnşaat - Murat Gökçekaya Kuyumculuk

Katal İnşaat - Murat Gökçekaya Kuyumculuk firmasının Golden Suite projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Stüdyo 35

Stüdyo 35'in yüzde 55'i satıldı!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 23.02.2015
Karşıyaka’da gerçekleştirdiği prestijli projelerle bilinen Katal İnşaat’ın son projesi Stüdyo 35 projesinin yüzde 55’i satıldı.
İzmirlilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan projenin kalan daireleri uygun kredi imkanlarıyla ev sahipleriyle buluşmayı bekliyor.

15 Kasım'da lansmana çıkan Stüdyo 35 projesi 3 bin metrekarelik alanda 1+1 100 adet daireden oluşuyor.  Açık yüzme havuzu, kapalı spor salonu, okuma salonu, 24 saat güvenliği, kapalı ve açık otoparkıyla özellikle öğrenciler için otel konforunda bir yaşam avantajı sunan Katal İnşaat, hem yatırım hem de kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yüzde 55'i satıldı

Çiğli Katip Çelebi Üniversitesi ve metroya yürüme mesafesinde, anayola 50 metre uzakta yer alan Stüdyo 35 projesi İzmirlilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. 12 ay sonra teslim edilecek olan evlerin yüzde 55'inin satışı yapıldı.

Özellikle yatırımcılar için güzel bir projeye imza attıklarını belirten Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, “Stüdyo 35 projesinin yarısından fazlasının satışını gerçekleştirdik. İzmirlilere yoğun ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Geri kalan dairelerimiz için uygun kredi imkanlarıyla müşterilerimize yardımcı olacağız.” dedi.

Stüdyo 35 İletişim Bilgileri
Web: http://studyo35.net/
Telefon: 0232 337 27 47

Stüdyo 35 Stüdyo 35 satış Katal İnşaat