Still İstanbul Diamond / Yeşilyurt İnşaat

Yeşilyurt İnşaat firmasının Still İstanbul Diamond projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Still İstanbul Diamond sevgililer günü kampanyası

Still İstanbul Diamond'da Sevgililer Günü kampanyası!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 05.02.2015
Yeşilyurt İnşaat'ın Kurtköy'deki yeni projesi Still İstanbul Diamond'da Sevgililer Günü'ne özel bir kampanya başladı.
5 Şubat ile 15 Şubat tarihlerini kapsayan Still İstanbul Diamond Sevgililer Günü kampanyasında konutta indirim ve ardından tatil hediye ediliyor.

Diamond'da ev, Kartalkaya'da tatil! 

Projeden konut satın alan müşterilere yüzde 12 indirim uygulanacak. Konut alanlar arasında yapılacak çekiliş ile 3 talihli 4 gece 5 gün Kartalkaya kış tatiline gönderilecek. 

still istanbul diamond

Açık mutfaklı daire seçenekleri

Satışa çıktıktan 3 ay içerisinde yüzde 50'si satılan Still İstanbul Diamond'ın yatırım değeri 64 milyon lira. Sitede inşaatın yarısına gelinmiş durumda. 5 ve 6 katlı iki blok halinde yükselen Still İstanbul Diamond'da 1+1'ler 57 ila 82 metrekare, 2+1 açık mutfaklar 86 ila 119 metrekare, 2+1 kapalı mutfaklar 107 ila 119 metrekare, 3+1'ler ise 140 ila 156 metrekare şeklinde tasarlandı. 

still istanbul diamond kurtköy

Still İstanbul Diamond fiyatları

Sitenin 10 dönüm yeşil alanı bulunuyor. Fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, çocuk oyun alanları, park ve hobi alanlarının yer aldığı projede fiyatlar 200 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiyor.

Still İstanbul Diamond İletişim Bilgileri;

Web: http://www.stillistanbuldiamond.com/
Telefon: 0216 482 48 73

Still İstanbul Diamond yeşilyurt inşaat kurtköy satılık evler