Soyak Konforia / Soyak

Soyak firmasının Soyak Konforia projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
soyak ceosu emre çamlıbel

Soyak Kuzey Bahçeşehir fiyatları Dubai'de belli oldu!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 09.09.2015
Cityscape Global 2015 Fuarı'nda konuştuğumuz Emre Çamlıbel, Kuzey Bahçeşehir'de fiyatların 150 bin lira ile 400 bin lira arasında olacağını açıkladı.
Soyak, Dubai'de düzenlenen Cityscape Global 2015 Fuarı'na dev bir standla katıldı.Soyak CEO'su Emre Çamlıbel, organizasyon değerlendirmesini emlaktasondakika.com mikrofonlarına yaptı. Fuarın iyi geçtiğini belirten Çamlıbel, Bahçeşehir'deki yeni proje hakında da bilgiler verdi. Dev yatırımda konutlar 1+1'den başlayacak.

Kuzey Bahçeşehir projesi 6 etap olacak

"6 etap halinde olacak. İlk etabını önümüzdeki dönemde, Nisan'da bir etap daha çıkaracağız. Bahçe&Bahçe projemizi iptal ettik. Ancak Soyak Bahçeşehir projesiyle bir ilgisi yok. Bu fuarda da hem sektör oyuncularıyla bir araya geldik, hem de yabancı projelerle kendimizi mukayese ettik. Yeni bağlantılar kurulacak gibi gözüküyor"

Türkiye'de konut sektörü ilgi görmeye devam edecek

"Önümüzdeki dönemde makro ekonomik göstergeler inişli çıkışlı olacaktır. Türkiye'nin demografik özellikleri, nüfus artışı olması gayrimenkul sektörünün büyümesine bir etken. 2000 yılından önce inşa edilen yapıların büyük bir kısmının eski şartnameye göre inşa edildiği için yenilenme ihtiyacı var. Bu kapsamda önümüzdeki dönemde de konut sektörü ilgi görmeye devam edecek"

Bahçeşehir'deki yeni proje 150 bin liradan başlayacak

"150 bin lira ile 400 bin lira arasında değişecek ve orta gelir grubuna hitap edecek. Bahçeşehir'in kuzeyinde, Eston'dan sonra Arnavutköy ilçesi sınırlarında kalıyor. Lansmanını Eylül ayı içerisinde yapmayı hedefliyoruz"

Emlaktasondakika.com ekibi Dubai'den bildirdi...

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

soyak kuzey bahçeşehir soyak kuzey bahçeşehir nerede soyak kuzey bahçeşehir fiyatları