Sky Blue İstanbul / Royal Group

Royal Group firmasının Sky Blue İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sky Blue İstanbul

Sky Blue İstanbul’a teslimler Aralık 2015’te

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 12.02.2015
İstanbul Kartal’da yükselen markalı konut projesi Sky Blue İstanbul’da yaşam Aralık 2015’te başlıyor.
“Güney'de yaşamak için son fırsat” anlayışı ile hareket eden ve tüm konutları güney yöne konumlandıran Royal Grup, SKY Blue İstanbul ile sımsıcak, yeşil, güvenli ve huzurlu bir hayat sunuyor.

Kartal'da ulaşım akslarının kesişim noktasında yükselen projede yaşam Aralık 2015'te başlıyor. Projede lansmana özel olarak uygulanan yüzde 12'lik indirimde devam ediyor.

Yılın her gününü yaz tatili sevinci ile yaşayacağınız proje, sürekli tatil yapacağınız bir belde gibi. Şehir hayatına birkaç dakika uzaklıkta olmasına rağmen yüzde 87'si yeşile ayrılan projede her türlü sosyal ve sportif imkanlar mevcut. 

Teknoloji konutun hizmetinde

“Teknolojiyi duygularınızın emrine verdik” sloganıyla hareket ettiklerini söyleyen Royal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, “3 bin 880 metrekare arsada sadece 87 daire bulunan Sky Blue İstanbul'da tüm daireler güney cephesine bakıyor. Bu bizim dikkat çekmeye çalıştığımız en önemli özelliğimiz. Sadece parmağınızı dokundurarak girebileceğiniz çelik daire kapıları ise hayatınızı kolaylaştıracak türden. Vakumlu kat süpürge sistemi sayesinde uyuyan bebeğinizin odasında bile tozsuz, gürültüsüz temizlik yapabilirsiniz” diye konuştu.

Manzarası dillere destan

Kartal'da Marmara'nın incisi Prens Adaları'nın tam karşısında leb-i derya bir yaşam vaat eden Sky Blue İstanbul, her türlü konforun düşünüldüğü, gün boyu güneş alan ve 3.60 metre kat yüksekliğine sahip ferah daireleriyle diğer yapılardan ayrılıyor.

İletişim Bilgileri
Topselvi Caddesi No 93 Kartal İstanbul 
444 5 795
http://www.skyblueistanbul.com/

Sky Blue İstanbul Sky Blue İstanbul teslim İstanbul Kartal