Sinpaş Finans

Sinpaş Finans Şehir, özgün mimarisi ile dikkat çekiyor

Konut Projeleri 06.01.2018 10:38

Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Finans Şehir İstanbul'un finans merkezi Ümraniye'de yükseliyor.

Dünyanın en önemli yatırım üslerinden biri olarak planlanan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin yanı başında inşa edilen proje toplam 2 bin 750 konuttan oluşuyor. Ayrıca home ofis, ticari alanlar ve 36 bin 500 metrekarelik dev bir şehir parkından oluşan konseptiyle ‘şehirli, modern ve zengin' bir yaşam sunuyor.

Sinpaş Finans Şehir projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Projede dairelerin 58 metrekare ile 200 metrekare aralığında değişiklik gösterecek şekilde alıcısının karşısına çıkıyor.

Konut ile şehir hayatını kaynaştırmayı amaçlayan Sinpaş Finans Şehir de özel kaldırım tasarımları, kent mobilyaları, çocuk oyun alanları ve su öğeleri ile ‘şehirli' konsepti yaşam buluyor.

Az katlı özgün mimari ile ferah bir yaşam

Sinpaş Finans Şehir, tuğla ve doğal taş görünümüne sahip dış cepheleriyle de ayrışıyor. Proje, tüm detayları keyifle ve titizlikle çalışılmış yüksek tavanlarıyla müstakil bir evin rahatlığını ve ferahlığını sağlıyor. Evlerin tümünde sokağa çıkmadan sokağı hissetmenize ve yaşamanıza imkân verecek geniş balkonlar bulunuyor.